bugün

Dogru kriz filan yok nerdeyse battik aq.
bunu diyenler izmirde susuzluktan kırılıyor. yağmur bekliyor, o zamanda heryer su altinda altyapi yok.

edit; inatla aynı partiye oy veriyor bu siyasi görüş. bide memleket teslim edeceklermiş. peki...
Yeter lan gözünüzü açın artık Götümüzün kapağı kaydı, kriz yokmuş hassiktir derler adama.
dün ahmet hakan yok dedi ben ikna oldum.

ha bide sabah şirkete giderken trump avm nin dijital reklam panosunda "idlib e yardım" diye hayvani boyutta bir reklam vardı. bizde kriz falan olsa parasızlıktan intihar eden üni öğrencisi kardeşlerimize yardım istenirdi değil mi...
Ekonomik kriz demek hafif kalır.
geçende akli dengesi yerinde olmayan vatandaşlar 13 milyon lira dolandırıldı yani kenarda 13 milyonları var. bakınız akıllı olanlar değil ha. dün de uludağ erciyes palandöken haberlerini izledik. teleferiklerde 3 saatlik kayak kuyrukları var. kayak sporunun maliyetini hepimiz biliyoruz.
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde biraz elimizi taşın altına koymamız normaldir bence.
Yav orta doğuyu kurtarıyoruz libya bile bize muhtaç ayda 200 lira az kazanın ölmezsiniz.
Tabii lan milyon tl lik kahvaltıyı neo lar mı yaptı?

Neo.. vay amq tabirlere kurban.
görsel
Aynen. Dünyada en az kredi ve kredi kartı borcuda bizde. Dünya kıskanıyor bakma sen..
muharrem ince önderliğindeki neo-chp tayfasının ve klasik ulusalcıların, ayrıca imamoğlu'cu araf tayfanın hep bir ağızdan pompaladığı olumsuzluk havasıdır.
madem ekonomik kriz var bu avm'ler niye bu kadar dolu kardeşim?
akşam7'den sonra dışarıda yemek yemeye kalksan boş yer bulamıyorsunuz, arabalar pahalıymış elektronik uçmuş falan geçin bunları, şu gün gidip bağcıların kenar köşe mahallelerinde bile audi'ler bmw'ler park yeri bulamıyor, asgari ücret az diyenin elinde iphone x bilmemne modeli.
insaf ya hu, şükürsüzlik resmen.
Arkadaş tenis raketiyle çorba içiyor ki kriz yok demek ki.
Ülkemizdeki istikrar ortamını bozmak isteyen dış güçler ve malüm gürühün sıkça başvurduğu yalan ve iftiradır, evet neymiş dolar 4.30 olmuş demek ki insanlarda para var ki dolara talep oluşturuyor evet insanların ekonomisi bozuk olsa dolara talep oluşturamazlar ve dolar düşer, tekrar evet, demek ki tüm bunlar iftira bence ekonomimiz çok iyi gidiyor.