bugün

Gözü çekik olanın , götü delik olurmuş.

türk düşmanlığı yapmak için her fırsatı kullanan
hesaplar var ... fetöcü , pkklı , sorosçu ...
veya tek başına trollük yapan gayritürkler ...
ermeni , rum , kürt , arap vs ....

burası önemli . yıllardır gördüğüm , birisi türkistanlılardan
hoşlanmıyorsa " bunlar türk değil " diye devamlı saçmalıyorsa
türk değildir . ve örtülü türk düşmanlığı yapmaktadır ...
Mongolluğu reddetiğim için türk olmuyormuşum.

Türküm Giresunluyum ailem Türkçe konuşur.
Hadi beni beğenmiyorsun Anadolu'nun yüzde kaçı çekik gözlü. Onlarda türk değil demekki.

Şimdi biz Türk değiliz ama kendilerine türk bile demeyen Özbekler, Kırgızlar ve Türkmenistan vatandaşları türk? Öyle mi?

Ben kendimi ve ailemi türk olarak biliyordum ama çekik gözlülere benden değil dedim diye türk olamıyorum vah vah vah.

ister beğenin ister beğenmeyin Burası Anadolu buranın insanları çekik gözlü olmaz.

Şimdi Türkiye'deki insanlar kendilerine benzemeyen çekik Gözlüleri atası kabul etmedikçe türk olamıyorlarmış.

O zaman şu Türklüğün tanımını bir defa daha yapalım. Kim kime göre neye göre Türk olabiliyormuş.

Fetöcülük mü? Ülkeye Özbekleri, Türkmenleri, Kırgızları toplayan fetönün uluslararası okulları ve ajanlarıydı.
Ülkedeki bu göçmenlerin hepsinin fetö ile bağlantısı var araştırılsa.

PKK'lı asla olamam Türküm ve Kürtlerin kültüründen hiç hoşlanmıyorum.

Demekki sorosçuyum ben * çünkü Rusları ve Mongol melezleri hakkında çok konuştum. Onlar hakkında konuşmak bir tabu mudur?

Tamam kendine türk bile demeyen adamlar türk ama biz değiliz.

Hani ne mutlu Türküm diyene?

Azeriler hakkında ne düşünüyor bu Ergenekoncular acaba? Çünkü onlarda çekik gözlü değil!
görsel

görsel
akrabam akseki cevizli köyünden
şehit hasan rıza paşa . işkodra komutanı .
1913 yılında şehit oldu . sanki altaylardan dün gelmiş gibi .

anadolu türklerinin aslı çoğunlukla türkmen kalanı da kıpçak
tatar gruplarıdır . bunlar da türkistandan gelmiştir . hem türküm
diyeceksin hem de türkistanla ilgim yok diyeceksin .
ya trollsün , ya da ortaokul öğrencisi ...
Al o zaman gerçek Türklerin ordusu burası demekki.
Hepsi çekik gözlü. Hepsi "tertemiz" türk. ( Sana göre)
görsel

Bunları dedeleri çar ordusunda da Osmanlıya karşı savaşmıştı. Karadeniz işgalinde, Kars işgalinde ne kadar Türkmen, Özbek ıvır zıvır vardı .

Türkiye'de zenci vatandaşda var napalım yani, zenci olmazsak türk olmayacak mıyız?

Diğer binlerce şehitlerin gözleri çekik mi acaba?

Mongol melezliğini başımıza Türklük olarak çıkarmayın.

Sadece Gözleri çekik diye ülkenin tapusunu bin bizimle senedir alakası olmayan asyalılara verecek değiliz.

Biz doğu Roma'nın devamıyız. Hem de türküz. Özbeklerin, Türkmenlerin, Kırgızın bizim kültürümüzle genimizle alakası yok.

Tamam hem ortaokul mezunuyum, hem cahilim, hem gözlerim çekik değil, hem türk değilim, hem ajanım, nereden bir yerden ailem Giresun'da Türkçe öğrenmiş.

Çağırın hepsini..Özbekler, Kırgızlar, Türkmenlere vatandaşlık dağıtın. Her taraf çekik gözlü dolsun o zaman ülkemiz gerçek türk yurdu olsun.
Sonra biz 80 milyon kendimize başka bir ülke arıyalım.

Acaba bu yeni asyalı, çekik gözlü göçmenlerin biz türküz demesini sağlayabilecek mi?

Ayrıca Biz türkler de ülkedeki avrasyacı Rus ajanlarından şikayetçiyiz.
giresun - alucralı bakan nurettin canikli ....

görsel
ığdırlı sinan oğan ....
görsel

evet . benzerlikler çok açık ....
Bunları dedeleri çar ordusunda da Osmanlıya
karşı savaşmıştı. Karadeniz işgalinde, Kars işgalinde
ne kadar Türkmen, Özbek ıvır zıvır vardı .

Yine de, Rus imparatorluğu'nun kültürel ve etnik
açıdan farklı Müslüman nüfusunun çoğunluğu, 1874'ten
sonra bile askere alınmaktan muaf tutuldu ve yalnızca
küçük sayılarda ayrı “etnik birimlerde" görev yaptı.

1916 yazında, Rusya imparatoru Nicholas II (1868-1918),
Orta Asya'nın erkek nüfusunun ön safların arkasındaki
işçi taburlarında asker olması gerektiğine karar verdi
ve bu da bölgede büyük bir ayaklanmaya yol açtı.

10 March 2017
Muslim Soldiers in the Russian Army

https://encyclopedia.1914...diers_in_the_russian_army
Hiç Özbekler, Türkmenler, Kırgızlar, tatarlar Rus üniforması giyip Osmanlıyı işgal eder mi canım. Hiç gelmediler zaten.

Oradan buradan Copy Paste karnımız tok. Biz dedelerimizden Rus üniforması giymiş bu asyalı çekik gözlü müslümanları çok dinledik.

Mongolları da çağırın onlarda gelsin, onlar bizden daha türk ne de olsa gözler çekik.

görsel
Alın size günümüzün Gerçek Altınordusu.

görsel
Yav hakketen niye bunlar kendine türk demiyor bir türlü anlayamıyorum.
Biz dedelerimizden Rus üniforması giymiş bu
asyalı çekik gözlü müslümanları çok dinledik.

dedenin ismi hristo muydu , garabet mi ????
Afgan, suri, paki ve türevlerine bakınca ben yine de orta asya Türklerine razıyım ya.
Rus üniformalı diyorum dedenin adı Hristo mu diyor.

Dedemin adı Halil. Saçma sapan Ruslan, lenur , server gibi Rus yalaması isimler değil.

istemiyorum kardeşim, Müslüman Mongol istemiyorum.

Mongolluğu Türklük olarak kabul etmiyorum. Burada bin yıllık bambaşka Anadolu türk kültürü var.
görsel
giresunlu bakan . bu adam moğol mu ???
hayatında hiç moğol gördün mü ???
Hayatımda Mongol da gördüm, çok Mongol kırması da gördüm.

Giresun'da sokağa sandalye kurup, çekik Gözlülerin sayısını tespit edeceğiz. Nüfusa oranı yüzde bir bile çıkmayacak.

Türkiye'de genelinde de yapsan aynısı olacak.

Çekik gözlüler de ülkemiz içinde kompleks içindeki azınlık bir grup. Diğer kompleksli azınlıklardan bir farkları yok.

Sen tatarsın diye buralarda mongolculuk yapamazsın.
şirinevler ve zeytinburnu ndan sonra avcıları da ele geçirdiler. ve istisnasız hemen hemen her gece düğünleri var ve kabile şeklinde geziyorlar.

yok kardeşim yok bu insanlarla da hiçbir bağımız yok. bunlar yüzünden insanlar kiralık ev ve iş bulamaz oldu. çoğu rus yanlısı zaten. bırakın soydaşımız onlar ayağını.

bu halkın başına ne geldiyse duygu sömürüsü ve hayali hikayeler yüZünden geldi.
Suriyeli, afgan ve zencilerle aynı tarife uygulanmalı bunlara. Zaten kültürel olarak falan da türklerden çok afgana yakın bunlar. Işid e katılımları da çok fazlaydı.

Dünyanın tüm işe yaramaz toplumları gibi bunlarda da nüfus artışı yüksek ve bu göçler kesintisiz devam edecektir.

Turan gibi fantastik anlatılara gerek yok. Şu adamlar bize yunanlardan daha uzak. Geçelim.
görünen o ki ümit özdağ'ı pek rahatsız etmeyendir.
görsel
hep vardilar. gecen gece -herhalde bedava bulduklarından olsa gerek- sarhos bir gurup kadinla karsilastim. hepsi asyadan gelmis gocmen kadinlardi. bir tanesi satasmaya kalkip karsiligini alınca toplu olarak ozur dileyip gittiler. kendi ulkelerinde olsalar sefalet cekecekleri kesin burdada iste ne istedikleriyle neyle karsilastiklari arasinda uyum olursa iyi hos. yoksa burda evlenme ve vatandaslik vaadiyle kandirilip hamile haliyle sokakta birakilanida var, kendi rizasiyla fuhus yapanida. karakterleri acisindan dusunuldugunde elbette icinde iyileride vardir ama cogu oyle kolay yalan soylerki benim gozumde bes para etmez insanlardir. genelde yasli, cocuk...v.s. bakarlar yada temizlige vs giderler. yani allah dusurmesinde ben bunlara copumu bile emanet ederken 2 kere düşünürüm.
soydaş dahi olsa herkes kendi ülkesinde güzel.
kimseye gerek yok.
Suriyeliler bitti sıra onlarami geldi ırkçı batı ozentileri
Ruslar Almanlar gelse havaya ucardin demi
Şunu kabul edin dünyada her ülkede her kesimden insan var hepside beraberce yaşayıp gidiyorlar bu dünya bütün canlılara ait cunki...bı siz kuduruyonuz onlar şunlar bunlar diye
Gerçi 3 5 tane sanal kususunuz sadece reel de kuzu pirzola gibisiniz..
turan umurlarında olsaydı kendi topraklarından katılırlardı. bunların da gitmesi gerekiyor. sanırım reyiz ümit hoca bunları göndermeyecek.
Eee gelsinler gelsinler götünüzü siktirirsiniz artık.

Yarak kafalılar bakın 65 milyonun üstü fazlalıktır ne suyunuz yeter ne ekmeğiniz.

Afrika kabileleri gibi elle bulamaç yersiniz artık.
o konuyu da biliyoruz, gündüz kuşağı programlarında sıra bekliyorlar hepsi, size çocuk doğurtup ortadan kayboluyorlar gelmeyin şu ülkeye evlenmek için ya.
çok acil önlem alınması gereken vahim durum. oldu amk 200 milyon orta asya kaçkını kıç kadar yere yerleştirelim.
ülkeyi ele geçirdiler. her yerdeler amk. araplardan sonra en tehlikeli şekilde ülkeye çöken sığınmacılar.
Kuşkusuz sayılan insanlardan 30 civarı tanıyorum, 30'u da eskort. Hiç erkeğine rastlamadım.
güncel Önemli Başlıklar