bugün

2002 dünya kupasını tekrar yaşama zevkini tatmaktır.
iki sevgilimle tanıştığım yıl güzeldi keh keh.
Tarkandan ve kanal d'den başka bir şey bilmediğim zamanlara dönmektir.

ay (4:20)
kuzu kuzu (3:53)
hüp (3:39)
sen başkasın (4:16)
verme (4:56)
mülteci yok , 500 milyar dolar borç yok , libyadan , suriyeden şehit haberleri
gelmiyor . nüfus 64 milyon .... gayet güzel .....
Yahu 2001 yılına ışınlansak yaşadıklarımızdan ders çıkarmadığımız için yine aynı şeyleri yaşayacağız. Neden geriye ışınlanalım? kendinize gelin, bize daha ileri bir tarih lazım (Evet her şeye rağmen umudum var).
Staj yaptığım yıla geri dönmektir , baskette avrupa ikinciliği güzel yıldı aslında keşke kriz olmasaydı ah ah arıyorum hatırladığım müzük ise çelikten ah cici kız...
şampiyonlar ligi çeyrek finali, eurobasket finali, efes'in euroleague final four'u, eczac'nın voleyboldaki avrupa 4.lüğü,natalia oreiro-thalia ikilisi, milli takım'ın dünya kupası vizesi alması, suriyesizlik, afgansızlık, çok daha ağaçlı bir türkiye vs....

ben tamamım.
Ülkenin insanları ayrıştırmaması bile o yıllara dönmek için yeterli bence diye düşünüyorum şimdi diyecekler başörtü falan filan onların hepsinin akpyi yaratma projesi olduğunu herkes biliyor.
Laiklere, özleyenlere göre bile imkansız bir şeydir ve o yıllara gidilemez çünkü o yıllar geride kalmış, yaşanıp bitmiş. Show haberde geçtiği gibi fotoğraflarla, videolarla o yılları hatırlayabilirsiniz. Siz de o zaman küçüktünüz veya ergendiniz belki ama zaman durmuyor ve dolayısıyla bir şekilde geçmiş o yıllar. Geçmişe takılıp kalmak yerine kendimizi geliştirmek en doğru olandır. Selam ve dua ile.
2001 yılından rte'nin görüntüsü. Hakikaten zamanla neler neler değişiyor. Rte de yaşlanmış, o zaman daha az yaşlıymış. Rte de değişmiş. işte görsel:
görsel
Tengir budun'un 24-25 yaşlarında olduğu sene.
eskiler mi güzeldi eskiden mi güzeldik.