bugün

su götürmez bir gerçektir.
%96 sı müslüman olan ülkede maalesef toplum olarak zivanadan çıktık..

dikkat edin özelikle bu yıl aşırı derecede bu paranormal olaylar fazlalasti

*kızını taciz eden baba
*abisinin ve kör dayısının hamile bıraktığı kız çocuğu
*adnan oktar çetesinin yaptığı iğrenç tacizler
*servis şoförünün kıza taciz haberi
*daha eskiden damacanaya tavuğa ördeğe eşeğe vs varlıklara tecavüz

daha bunlar basına yansiyanlar

ya yansimayanlar.

bugün belki de ben şu lanet olasi entry i yazdığım dakikada bir kıza taciz ediliyor bir kadın tacize cinsel saldırıya uğruyor..

bu olaylar 90 li larda olsa herkesin hayret ederdi şimdi ise gayet normal karşılanıyor

ahlaksizligin adı modernlik
ensestin adı marjinal yaşam
ipneligin lezbiyenligin adı cinsel tercih

düşünsenize kızına tecavüz eden babanın kendi yetiştirdigim meyvenin tadına bakmayacak mıyım diye kendini savunduğu ülkeden ne beklenir..

neyse sinirlenmeyecegim..
Serefsizliktir. Başka söze gerek yok.
Evet bende onu düşünüyordum..
insanların yemeye ekmek bulamadığı ülkede, hiç bir dinde yeri olmayan sapkınlıkları yapıp, nasıl islamofobi yarattıklarını görüyoruz hep birlikte.

Şimdi söyleyin bakalım, Allah diyen hangi dile inanıp, güveneceğiz?

islam ülkesi olduğunu iddia eden, koskoca bir Türkiye üstelik..

israil de, yılda kaç istismar olayı yaşanıyor bilmiyorum. Ama eminim ki, Türkiye'nin aylık vakaları kadar değildir.

Bizi mutasyona uğratan şey nedir?
Bahsettiğimiz 9, 10, 13 yaşında çocuklar..

Olaya karışan adamlar, babam yaşında insanlar.

Hiç kabullenemiyorum. Samimi olmak gerekirse, insan olmaktan hiç bu kadar utanmamıştım.
''bu olaylar 90 li larda olsa'' kısmına kadar gayet haklı bir şekilde gidiyordun neden bozdun sonrasında?

ensest olayların kahramanları genelde tuğralı doblo kullanan tayfadan ya da köylülerden çıkıyor nereleri marjinal bunların?

bahsettiğin ahlaksızlığı modernlik olarak tanımlayan kim var onu da anlamadım.

cinsel tercih konusunda da insanları böyle bir paylaşım içine dahil etmen anlamsız olmuş. sonuçta ortada iki tarafında onayıyla yaşanan bir ilişki var, tecavüz yok zorlama yok, suç yok.
Aslında ülke insanındaki sapık ruh oranı hep yüksekti, biz daha fazla görmeye başladık.
son 15 yılda modernleşmekten uzaklaştık. kısaca şöyle anlatayım:

akp döneminde olmuştur.
Bu pek hayra alamet değil. Allah iyi etsin muhafaza etsin ama bir azgınlığa bir bozgunluk verilir. Hiç iyi değil.
Ülke sapkınlaşmıyor ,ülkeye bir sürü sapık doldurdular .sanki bizim sapıklarımız yetmiyormuş gibi . S.ken yaranır sözünü olduğu gibi anlamış olanların , ülkeye soktuğu s.kme itemlerinin görevlerini layığıyla yaptıklarını görmek gözlerimizi yaşartıyor .