bugün

Yıllardır ekonomik kriz bizi teğet geçti yalanıyla uyutulan ülkenin, o saklanan krizlerin kendini göstermesi durumuyla yaşadığı sıkıntıdır. Korkarak, bunlar daha iyi günlerimiz diyorum.
ülkemizde sıkıntı mıkıntı yoktur. varlık kuyrukları sıkıntının olmadığının en büyük kanıtıdır. şom ağızlıların çıkardığı bu nevi dedikodulara itibar etmeyelim.
seçimlere kadar hissettirilmemeye, yavaşlatılmaya çalışılan krizdir. seçim sonrası ayan beyan yaşanacağını bekliyorduk zaten. şimdi istanbul'un, ankara'nın düşmesini, seçimlerde şaibe var olayını kullanarak üzerine yatmazlarsa iyidir.
Kriz olan ülkede cumhurbaşkanı nın 4 Sarayı, 13 uçağı olur mu? Şapşikler sizi şaka şaka.
2 türlü sıkıntı var . Pratik sıkıntılar ve kuramsal olanlar. Bugün enflasyondan şikâyet ediyoruz ama esas sorun yapısal.

Temel sorun üretmeyen bir ekonominin ödeyebileceğinden daha çok borçlanarak özellikle ithalat malları tüketmesi.
kriz falan yok her şey çok güzel, dört dörtlük. böyle devam, çok eğleniyoruz.
üretmemek. üretim odaklı çakılmamak.
Ülkemizin üzerine karabasan gibi çökmüş olan irticanın sadece ekonomik alanda meydana getirdiği tahribattır. zira bu mürteciler sadece ekonomiyi batırmayıp pek çok alanda ülkemize ve milletimize çok büyük zararlar vermiştir. toplumun yapısını bozmuştur, devletin kontrol altında tuttuğu kürtleri azdırmıştır, ırak ve suriyenin parçalanmasına yardım etmiştir. milleti tembelleştirip hazır yiyiciliğe alıştırmıştır, türkiyenin ekonomik tarzını değiştirip ülkenin ırzına geçmiştir.
edit: imla
ankara'daki kara delikten kaynaklanmaktadır. malum şahıs giderse düzelir.
güncel Önemli Başlıklar