bugün

En başı siyasiler çekiyor .
siyaset yapan kimsenin şerefi olmadığı bu ülkeyi bu yüzden güzelce bir silkip terketmek istiyorum.
meclisten vatandaşın hakkını sömürüp,kendi oğlunu , kendi sülalesini, köylüsünü, yandaşını zengin eden adamı teşhir edip vatana ihanetten yargılamadığı sürece hiç bir siyasi bana göre samimi ve şerefli gelmeyecek . hangi birisi çıkıpta ulan millet 800 liraya ev geçindiriyor , benim götümdeki dona kadar meclis karşıladığı halde ben 15.000 tl para alıyorum yazık günah maaşlarımız fazla diyor? aksine şerefsizin biri çıkıp 800 tl büyük para diyor, bunu diyen adam 20.000 maaş alıyor. Yediği rüşvet hariç . varsa yoksa kendi makam ve hırsları. karşıt görüşlü milletvekili olup sürekli mecliste birilerini suçlamaktan başka bir boka yaramayınına , koluna 700 binlik saat takan şerefsizlerden , bakara makara diyen şeref yoksunu insanına, devletin en tepesindeki adam olup vatandaş yumruklayanından buna göz yuman satılmış medyasına kadar silkmek istiyorum.
Bunlardaki zihniyet afrikadaki aç insanlara kuran-ı kerim göndermekle aynı kafa. ülkede yüzlerce borçlu var aç insan var. sizin işin gücünüz yol yapmak. sizin inandığınız dini silkeyim ben. insanlar sizin gibi müslüman olduğunu iddia eden zalimler yüzünden dinden soğuyor be. Günah çıkarmak için yüzlerce koruma ordusuyla cuma namazına gidip diğer günleri 700 binlik saatlerle,bakara marakalarla,evde zor tuttuğunuz milyoncuklarla geçiyor. Bu halkın sizi temiz bir silkmesi lazım aslında. Dediğim yanlış anlaşılmasın dostlar. Burda siyaset yapmıyorum. Devletin başına koalisyonla geçip ekonomiyi çökertip utanmadan siyaset yapanlarıda silkeyim, soyadını değiştirip onlarca akrabasını devlet kuruma sokup, batırıp utanmadan siyaset yapanıda silkeyim. insanların tek umudu ulan tuttuğum parti belki başa gelirde benide belediyeye sokar umudu. Ulan insanları bu kadar küçük umutlara muhtaç ettiğiniz için sizin aklınızı silkeyim.
Yok ki menfaatsiz bir lider. Ne bahtsız bir vatandayız.
görsel