bugün

6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray 6-0;
13nisan 2006 bursaspor galatasaray 5-0;
6 kasim 2008 liverpool beşiktaş maçı 8-0;
12 ekim 2013 galatasaray madrid 1-6;
8aralik 2016 dinamo kiev beşiktaş 6-0;
neyse daha liste uzar artık bu bukalemunlar o kadar rezil ki Ben bile utandım daha yazamicam.
Not: şimdi bazıları ama finirbahcede olomouc pendik felan dicek ama ben yakın geçmiş en azından bu yüzyıldaki skorları diyorum. Ha young boys ve vardarda üzücü skorlardır ama göz önünde olmayan maçlardı yoksa ben tromso kharkiv ostersunduda yazardım.
Edit: fenerin rezil skorlarını niye yazmadın diyen olmuş yukarda belirttim bulaminca ne yapım amk?
Edit2: eksiliyince gerçekler değişmiyor ya yazık bu kadar kasmayın üzüldüm size ya ama o kadar çaresiz değilsiniz kabullenmek bi çaredir.
başlıkta üç büyüklerin demiş. iki takımın rezil skorlarını koymuş. tamam aferin fenerbahçelisin.
pendik uzak geçmiş ama 6-0 yakın geçmiş. f*nerliler yine işlerine geldikleri gibi.
26 ağustos 1990: fenerbahçe 1-6 aydınspor

27 şubat 2000: gaziantepspor 5-1 fenerbahçe.

sigma olomouc 7-1, benfica 7-0, göteborg 4-0, cannes 4-0 ve 5-1, bohemians 4-0 gibi skorlara girmiyorum.
6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray 6-0;
13nisan 2006 bursaspor galatasaray 5-0;
6 kasim 2008 liverpool beşiktaş maçı 8-0;
12 ekim 2013 galatasaray madrid 1-6;
8aralik 2016 dinamo kiev beşiktaş 6-0; 
neyse daha liste uzar artık bu bukalemunlar o kadar rezil ki ben bile utandım daha yazamicam. 
not: şimdi bazıları ama finirbahcede olomouc pendik felan dicek ama ben yakın geçmiş en azından bu yüzyıldaki skorları diyorum. ha young boys ve vardarda üzücü skorlardır ama göz önünde olmayan maçlardı yoksa ben tromso kharkiv ostersunduda yazardım on eleme maçlarını sinmeyen yok.
edit: fenerin rezil skorlarını niye yazmadın diyen olmuş yukarda belirttim bulaminca ne yapım amk?
edit2: eksiliyince gerçekler değişmiyor ya yazık bu kadar kasmayın üzüldüm size ya ama o kadar çaresiz değilsiniz kabullenmek bi çaredir.
Edit3: gerizekalı eksileri kastederken ilk entrymi yapılan eksileri kastediyodum senin gibi gerizekalilar tum başlığı okumaz diye bi daha yazdim ilk entryi. lan ne yüz varmış sizde amk avrupada 15-0 yenilse yinede konuşacak ülkenin itibarını hiç mi düşünmüyorsunuz ezikligin rekorunu kırcak bana ezik diyo.
Gerçekten utanılacak skorlar ki daha yakin geçmişin yarısı bile verilmemiş.*
güncel Önemli Başlıklar