bugün

koronavirüs tedbirleri kapsamında okulların bu yıl tatil edilmesiyle birlikte kadrolu öğretmenlerin geçtiğimiz yıl gibi bu yıl da yüzleri güldü. bileydim öğretmen olurdum. bir yıl daha evden maaş alacaklar cidden mis gibi.
şu öğretmenler hayatından çok memnun muhabbetlerini bi bırakmadınız.
öğretmenlerin bir suçu varmış gibi çekemeyenler gelmiş yorum yapmış. tanıdığım bütün öğretmenler bu durumdan rahatsız ve bir öğretmen okulların açılmasına oldukça sevinmiş; "iyi oldu vallahi aldığım parayı kullanmaktan utanıyordum." demişti. öğretmen olamayanlar veya olamayacaklar bu durumdan en çok rahatsız olanlardır.
online eğitim beni daha çok yoruyor. yüz yüze eğitim daha basit ve kolay. nerden çıktı bu yasak ? benim için üzücü...
online eğitim daha zor , uzayan tatil değil, öğretmen düşmanı dallamaların kıskançlıkları. maaş mı? ek ders özel ders dahil: 9.000
evli olan kadin ogretmenler icin kulucka donemi basladi.

butun kuzenlerim ogretmen hepsi kadin ve hepsi tavsan gibi uruyor.

merhaba ben ogretmenleri sevmeyen igrenc zihniyet.
Milli piyangonun devretmesi Gibi öğretmenlerin tatili De devamlı devrediyor.
Uzaktan eğitim,hem öğretmen için hem öğrenci için öyle kolay değil ki. öğretmenlerin tatilidir,parasıdır bu gibi kötü söylemler ne kadar yanlış.
Herkes kurallara uysa ve keyfi davranmasa, ne öğretmenler ne öğrenciler,ne sağlıkçılar,ne de başkaları bu kadar etkilenir.
güncel Önemli Başlıklar