bugün

Kar yağıyor diye okulların tatil olup öğretmenlerin tatil yapmasıdır. Hastanelere doktorlar gidiyor memurlar görev yerlerine gidiyor polis asker görev başında öğretmen tatil. Öğrenci gelmeyebilir devletin memuru öğretmene neden tatil? Evet.
Napacaklar? Mesela her biri eline kürek alıp kar mı Küresin? Ya da yollara tuz mu atsın? (Hoş bunları da yapıyorlar) Öğrencinin olmadığı okulda öğretmen ne yapsın?
bence de. tek tek bütün öğrencilerin evine gidip orada anlatmalılar dersi kaldığı yerden.
zaten para kazanamıyorlar maalesef bari tatil yapsınlar. helal olsun. benim yerime de dinlenin. hakkınız.
Tatil öğretmenlere değil öğrencilere veriliyor, bu şekilde bakarsanız hazmetmesi daha kolay olabilir.
saçmalık değil gayet normaldir. öğretmenliği hakkıyla yapanı ile bazılarının başıboş bırakması ile olsa da ki bu her meslekte vardır ne iş yaptığı gayet açık olan öğretmenlik mesleğine neden bu kadar kin var anlamıyorum. eskiden biz öğretmenlerimizden korkardık. korkardık derken saygısızlık yapmaktan korkardık. şimdi ise öğretmenler öğrencilerden korkuyor. sonra neler olduğunu haberlerde görüyoruz. içi boş külli zarar veren özgüven patlaması yaşayan nesilin yetişmesi de cabası.
adamlar duvarlara mı ders anlatacak ?
Ders yoksa Okul bahçesindeki karı temizlesinler.
ironi yapayım derken umarım linç edilmem.
Saçmalık mı? Sevgili arkadaşlr bütün okullar düzlüklerde olmuyor bu bir. Şahsen benim okulum upuzun bir yokuşun en sonunda. Ve sorun aslında kar değil , gece meydana gelen buzlanma. Bir önceki kar yağışında 2 öğrencimiz okul yolunda kollarını kırdılar. Öğrenciler bizim canımızdır. Bir tanesini bile korumak amaçlı yapılıyorsa bu tatil gereklidir , önemlidir.
Öğrenci yoksa bile okula gitsinler.egitmen tatil diye evinde kıç büyültmemeli.

Ironidir ayrıca okulda öğrenci yoksa yerleri paslaslasın okulun sıralarını silsin.

Okulu yeniden boyasınlar bir çok eksik var.
Egonuz tatmin olacaksa, okula gidip 3,4 saat takılalim isterseniz.kar topu falan oynarız kendi aramızda. Ne bileyim sonra kar kahve kitap üçlüsünün fotosuyla prim falan kasarız belki.
güncel Önemli Başlıklar