bugün

şimdi zaten 3 ay göt büyütüşleri cepte.

amaaaa, hafta sonlarını unuttuk?

okullar eylül 15 gibi açılıyo, ee, ekim kasım aralık bu üç ayda hafta sonları toplamı yaklaşık olarak 32 gün. hadi 30 gün olsun.

daha ara tatil var, iki hafta da burada göt büyütüyolar.

sonra şubat mart nisan mayıs bunların hafta sonları var, nerden baksan 40-45 gün buradan geliyo.

sonuç olarak; yaz tatili dışında yaklaşık olarak 80 gün daha tatil. ooooohhh. toplamda 170 gün tatil.

hayırlı yatışlar arkadaşlar.

edit: bu sene kurban bayramı'nda da yattınız, hıhıhı sizi köftehorlar siziiii.
(bkz: kedinin ulaşamadığı ciğere mundar demesi)
okumayı ahırda atlardan öğrenen bir neslin patavahtsızlığı.
yaz aylarında 3 ay tatil yapmıyorlar canısı hala bu efsaneye inanan beyninizi eşşekler sksin. 3 ay öğrenci okula gelmiyor sadece. Öğretmenlerin yıl sonu ve yeni dönem başında zümre toplantıları oluyor hafta içi her gün. Yıllık planı, okulun malzeme tedariki ıvır zıvırı öğretmenler sayesinde oluyor.

her şeyi geçtim sizin gibi nankör insanları da eğitmeye çalışıp emek veriyorlar, daha ne olsun ?

peşin not: öğretmen ya da adayı değilim.
Sıkıyorsa 1 milyon adayın içinden atan sende yat anam benim..
Dogum izni de var dahada ogretmenlik zor meslek yaaa dediklerinde affedersiniz ama.
(bkz: agzina veresim geliyor)
Yatmıyorlar demek yalan olur, tamam öğretmenler saygımız sonsuz, eğitim kurumlarınındaki eksiklerin tamamından da sorumlu değiller ama yılın yarısına yakın yatıyorlar, inkar edilemez. Tabi tüm okullarda ki öğretmen yetersizliğine rağmen atanamayan öğretmenleri düşününce de, insan bırakın yatsınlar diyor.
4 ayı geçtiler. evet.
Maaaaaaaallllll beyanı. iki ay amk iki ay.
Ohretmenim ve senede toplasan 3 ay çalışıyorum. Rapor, izin, tatil derken bu kadar kalıyor çalışacak zaman. Ne yapalım? Bunu deyin hadi ne yapalım olm?
Doğrudur. Evet.
doğrudur. haziran dan beri yatıyor adam. sanırım gelecek 3 yıllık babamı görme kotasını doldurdum bu yaz.