bugün

Anlaşılan o ki birinin öğretmenliği kazanmaya puanı yetmemiş, şemsiye açılmamıştır.
abi birincisi 3 ay değil 2 ay tatil yapıyolar. yani okul başlamadan iki hafta önce gelip okul bittikten iki hafta sonrasına kadar okuldalar * 2. si o yatıyo dediğin öğretmenler sınavdır quizdir hazırlamak için binlerce soru araştırıp önümüze getiriyolar. onların bi de okuması var tabii. sonra öğrencilerle tek tek ilgileniyorlar. abi bu gün bi anne baba bile evladıyla ilgilenemiyor bide düşün sınıfta en az 30 tane öğrenci var onlarla ilgileniyorlar. işleri o kadar küçümsenmemeli. biraz zor aslında. hem sen hiç sunum yapmadın mı kardeşim? o sunumu yapmak için eline ayağına bulaştırmamak için bile ne kadar uğraşıyosun bi de onları düşün.

bide böyle düşün *
ama bazılarının tam bir şey olduğu gerçektir. onlara ne yaparsanız yapın.
öğretmenlerin mesaileri hakkında yazarak troll olabileceğini öğrenmiş bir bir yazarın istemidir. öğretmenler gelip senin ağzını yüzünü s.ksin desem ben küfretmiş oluyorum burada değil mi?
devlet emekçisidir.
öğretmen mantığı ile hareket etmezler.
boşa maaş almasınlar verginin hakkını versinler. evet.
Evlerimizi temizlemeseler bile, öğrencilerinin odalarını temizlesinler bari.

2-3 ay yatıp maaş alırken canınız sıkılabilir, size de bir heyecan-aktivite olmuş olur.
Oldu, kiciniza da biz temizleyelim isterseniz.
Egittigimiz yetmiyor, ki aslinda bunu soyleyenin egitilemedigi belli, bir de temizliğe gelelim.
Yani aldıkları ücretin karşılığını versinler .
böylece öğle yemeğini de bedavaya getirirler.
Babam yüzünden katıldığım kampanya. Ya adam evden çıkmıyor. Hayır emekliliği de geldi bilirsiniz o tipleri. Her şeye karışırlar falan. Evde dört dönüp bize salça oluyor adam. Bir meşgale bulsa da kendine evden çıksa azıcık. Her saniye teftiş altında olmaktan usandım arkadaş.
Haksızlık tır.
Temizlemesin ler ama az tatil yaptıklarını idda etmesinler.
güncel Önemli Başlıklar