bugün

öğretmeniyle yatan kız öğrencinin itirafları kitabında sıkça bahsedilen konudur. Hanım kızımızın, sırf 2 kredi için, öğretmenin çeşitli fantezilerine göz yummasıdır.
kızlar ne için yatmıyor ki, not not dediğin nedir ki gülüm havası olayları...

edit: kızın biri bunu eksilemiş, olay eksi değil de.. neden kızlar yatmıyor mu seks yasağımı var nedir ? sonra kızlar meta olarak görülür diye feryat ederler
(bkz: haksız rekabet)
akıllara yılmaz güney'in bir filmindeki "olacaksa da okumuş orospu olsun" lafını getiren kızdır.
Akıllı kızdır. öğrenmiş yatmadan bir yerlere gelinemeyeceğini hem de daha okulluyken.
Bunlardan biri Marmara Üniversitesi öğretim görevlisidir.
akıllı olanları fotokopi çeken memurla yatan kızdır.
öğretim görevlisi olursam,hayır demeyeceğim aktivite.
kendisinden once ogretmeninin ayiplanmasi gereken kiz ogrencidir. hadi kiz arsizdir, koskoca ogretmen nasil boyle bir duruma izin verir, boyle asagilik bir ise kalkisir?
öğretmeniyle yatmasa bile öğretmenler belki iş çıkar umuduyla kız öğrencilere iyi not verir. kapıdaki güvenlik, yemekhanede yemek dağıtan personel, hatta temizlik personeli aynı umutlarla kızlara iyi davranırken görürüz. her şeye rağmen, yani am için hatta sadece kokusu için her boku yiyen erkekler varken kızlar iffetini koruyabiliyorsa helal olsun.

örnekler verelim;
durakta otobüs beklersiniz. eğer erkekseniz önden binmeniz hayaldir. duraktaki koltuklarda oturan dişi ayağa kalkar ve gider rasgele bir yerde durur. otobüs şoförü özellikle dişi durak dışında dursa bile gider onun önünde durmaya çalışır.
yemekhanede yemek saatine 10 dakika vardır. personel yemek dağıtımına başlamaz. boş boş bekler. bir bayan arkadaşı öne geçirirseniz hemen dağıtım başlar. bayan yemeği az koy, çok koy, şu cacıktan veya tatlıdan iki tane alayım der ve dediği yapılır. erkek ise ne derse dağıtan personel duymaz. yemek dağıtımının son dakikalarında olsanız bile artıp çöpe gidecek gıdalardan fazla almanıza şiddetle karşı gelinir. sınava girersiniz bayan öğrenci her türlü basit soruya cevap veremez. hoca çok kızar, küser bozulur. sıra size gelince soru sormadan hepinizi bıraktım der çıkar gider. insaflı hocaysa size kazık soru sorup cevaplamanızı bekler. temizlik personeline odadaki çöp kutusunu boşaltması için bir hafta yalvarırsınız boşaltmaz. kız söylediği anda atılır. kız seminerlere, konsey toplantılarına, nöbete hiç gelmez, erkek öğrenci 10 dakika tuvalete gitse nereye kayboldun deyip tutanak tutulur.

başlık arızalı olmuş. kızlara yalakalık yapan erkekler olsaydı veya not vererek kız tavlayacağını zanneden öküz olsaydı daha iyi olurdu.
para karşılığı seks yapan üniversiteli ahlaksız kızın not ile çalışan versiyonudur.
not tehdidiyle öğrencisiyle yatan şerefsize laf edilmeyen, kabağın yine kıza patladığı olaydır.

sizin ahlak anlayışınızı sikeyim.
Karaktersizlik ve ahlaksizligi birakmak icin sebebi olmayan zaten zevk isteyen onuruz insan.
güncel Önemli Başlıklar