bugün

*

ilköğretimin çok az bir yılı ve lise yıllarının neredeyse tamamında karşılaşılan bir durumdur genelde. mesleğine yeni başlamış genç bayan öğretmen mini bir etekle gelir derse ve sınıfın arka sıralarında kıpırdanmalar başlar;

- uffff oolm bacaklara bak laan
+ öf öf öf sütun sütun..

öğretmenin bütün hayatı öğrenilir. o ilk ders ve sonrasındaki 4-5 ders daha kaynatılır, bilhassa öğretmenin evli olup olmadığı bile araştırılır kimi araştırmacılar tarafından;

- evli değil oolm bu baksana yüzük müzük yok
+ obaaaaa

tabi bu arada sınıfın kızları bu erkek kısmısına gayet hakaret edici gözlerle bakmaktadır ve doğal olarak tenefüste sapık damgası yersiniz.

hele bir de hoca bu bakışları farkederse, oy oy oy. *

ha tabi böyle bir durumda öğretmeninin bu bacak bakışıyla birlikte aralarında büyük aşk doğduğunu zannedenler de mevcuttur.

hiç de hoş bir davranış değildir ama bu olay liselerde böle gelmiş, böyle giderdir.

konuyla ilgili bkz: zevk alınan ufak sapıklıklar.
ilkokul caglarinda cennet`i kesfetmeye baslamaktir...
unıversıtede gerceklesmesı durumunda oklda tecavuz olarak mansetlere tasınabılecek durum.
lisede kimya dersinden neredeyse kalmama sebep olan aktivite.canım öğretmenim de ''snapshot derslerde de ilgilisin ama sınavların neden düşük acaba'' diye sordu bir keresinde.''hocam sizin yüzünüzden'' diyemedim tabi...
öğretmenin öğrencilerinin sevimli suratları arkasında ne sapık duygular beslediğini bilmeden, frikikten frikiğe,pozisyondan pozisyona geçmesi sonucu yapılması kaçınılmaz olay.
öğretmenin göğüslerine bakmaktan daha az riskli olan olaydır...
beynin sadece testosteron salgılamak için emir verdiği yıllarda hemen herkesin yaptığı eylemdir...
resim odasında hocanın tam karşısına oturma sebebidir... bütün ders boyunca kankayla beraber masanın üzerine yatılır, izlenirdi... he hoca farketti, sonra oturuşunu değiştirdi uyuz karı...

ha bir de ingilizce hocasının bacaklarına bakarken dalıp giderseniz sınavdan 30 lu notlardan fazlasını beklemeyin...

ha... **
sevgilinizse, hakkınızdır. bakın, sevaptır.
bir de ayak fetişistlerinin yaz aylarına doğru öğretmen açık ayakkabı giymeye başladığında gerçekleştirdiği şu eylem vardır: öğretmenin ayaklarına bakmak
Hele bi de ön sıraya geçip, güneşin yardımıyla saatin camından bacağa ışık tutularak yapılanı tadından yenmeyenidir.
özellikle ortaokul seviyelerinde yaşanmaya başlanan bir mevzu..birde iş teknik dersi hocası oldumu asla unutulamaz..
hödüklükten başka birşey değildir.öğretmenler anne yarısı gibi birşeydir. yapılmaması gerekir. ayıptır, günahtır.
Ergen dönemde, dul olan komşu yada bir fahriye ablanın olmadığı durumlarda, erkeklerde, " olgun " fantazisinin oluşmasını, ilgili başlık sayesinde sağlayan durum.
anılara konu olmuş durumdur.

çocuk dersi kısa etek giyen öğretmenin bacaklarına bakarak geçirmektedir. bu olaya çok dalmış ayrıca. o sırada öğretmen görevinin gereği olarak bir yerlerini yırtarak ders anlatmaya çalışmaktır ve öğretmen durumu farkeder.

öğretmen: yavrum nereye bakıyorsun sen oradan?
öğrenci:(bir anda kendine gelir) hiç bir yere hocam nereye bakacam ki.
öğretmen: ben, senin bacaklarımı görmek için çok zorlandığını farkettim de benden söylemesi benim bacaklarda artık iş yok şu etraftaki çıtırların bacaklarına baksan daha iyi olur ama yok ben sizin bacaklarınıza bakıp ders dinlemek istiyorum dersen senin için amuda kalkıp dersi anlatabilirim böylece daha başka şeylerde görürsün. * *
Klasikleşmiş zevk aracıdır öğrenciler için .elbet sınıftaki kızlarda nasiplerini alacaklardır . lakin hocada pek bir iş olmasa da öğrencilerde hep bakma isteği doğmuştur. Zor pozisyonlar öğrenciler için ilham kaynağıdır. baktıklarında sanki beyonce un bacaklarına bakma girişimi göstermiş olduklarını hissedip bir an mutlulugu tadarlar.
(bkz: ergenlik anıları)
yazılı esnasında gerçekleştirildiğinde sorulara konsantre olamayıp 80-90 alınabilecek yazılıdan 35 almakla sonuçlanabilecek eylem.
ortalıkta salınan pek mini etekli öğretmen olmadığından ya da ben göremediğimden gerçekleşmesi pek mümkün olmayan durum.* *
(bkz: büyümek güzeldir)
her ortaokul ve lise öğrencisinin fantezisidir. yapmadim diyen yalan soyler.
(bkz: yaptım pişman değilim yine olsa yaparım)
ah ah liseye dönebilsem de yapabilsem yeniden hissi uyandıran durumdur.
ırzında problem olan insanların yapacağı şeydir.
cinsi sapık, abazan, hasta ruhlu* insan eylemi.
masturbasyona fantazi hazırlama. *
öğretmen külotlu çorap giymiyşse, hayranlıkla ve iştahla bakılır ve izlenir.