bugün

Devlet büyüklerinin yıllardır yapmamak'da ve anlamamak'da ısrar ettikleri bir isteğimizdir. Devletin önemli organların'da yer alan meslek gruplarını ve özellikle ehliyet alırken bir psikolojik test şart.
öğretmeni finlandiyada, polisi ingilterede, savcıyı da almanyada eğitelim. en temizi hem teste gerek kalmaz hem hepsinin en kaliteli olduğu yerde işi öğrendikleri için kaliteleri yüksek olur.
Katıldığım proje. adamın feleği şaşmış belinde yasal silahla terör estiriyor. Ya da öğretmenler için söyleyeyim,
bir bayan öğretmen için öğrenci yorumu şu: hocam, sanki x hocanın içine şeytan girmiş!
Bunlar ciddi problemler. Böyle insanlar tedavi edilmeli ya da daha uygun mevkilerde isdihdam edilmeli.
Bununla ilgili bir anımı anlatayım sizin yapılmadığını düşündüğünüz testi tamamladım cevaplarıma psikiyatr bakıyor ve bir tanesi dikkatini çekmiş diyor ki bana "neden insanlara güvenmekten korkuyorsun" bu kadar saçma ve cevabını bildiğiniz bir soruyu neden sordunuz dedim. Sadece güldü. Eyyorlamam bu kadar.