bugün

valla beni de ayartmışlardı zamanında
o zamanlar gençtik cahildik tabi.
okuldaki yakışıklı çocuklara takar onları rezil etmeye çalışır bu yavşaklar. o zamanlar yakışıklı çocuktum, hocalar bile uğraşırdı benle be. pis kıskanç hasetler.
Kulakları çınlasın bi hocamız vardı ilk senemizde bizim sınıftan bi kızla ilk ayda nişanlanıp dönem bitmeden evlenmişti. Kim kimi ayarttı orasını bilemem ama oluyor böyle şeyler.
Gene hayallerde yaşıyor bazı ibneler. Böyle boş şeylere takılmayın sonuçta kimse kimin kimi siktiğini merak etmiyor. Özellikle hayal dünyasında yaşayan ibnelerin hayallerini.
lise/ilkokul öğretmenleri bile öğrencilerini ayartmaya çalışırken o kadar da tiksinç durumda olmayan hocadır.

çoğu reşit olan bir öğrenci profilinden bahsediyoruz. reşit insan, istediğini yapar. yalnız öğretmen/öğrenci ilişkisinde öğretmen öğrenciden medet ummaya başladığında iş değişiyor. hoca şikayet edilirse soruşturma geçirir, sicili lekelenir. meslekten men cezası da alabilir.
ama burası Türkiye. öğretmen tak diye öğrenciyi satar onun isteği vardı diye. olan öğrenciye olur. görüyoruz böyle şeyleri, benim okuduğum üniversitede mimli bölümler de var. hey yavrum hey.
Kusura bakmayın ama yüksek lisansı kazanabilmek için hocayı ayartan tipleri de gördü bu gözler al birini vur ötekine.
herkes ekmeğinin peşinde bu nasıl ülke amk.
Genellikle besyo hocaları olurlar ama başka bölümlerde de yayılım gösterebilirler.
Kendilerini yakuşuklu sanarlar.
(bkz: Piçler)
Bizde de bir öğretim görevlisi hoca vardı 40 yaslarindaydi nedense hep göbeği açık mini etekli dekolteli pür makyajlı kasarlarla çok ilgiliydi sürekli onların sorularını cevapliyordu ve onlara yüksek not veriyodu. Dersinizde işinizde gücünuzde bir ogrenciyseniz sizi insan yerine koymuyordu.

Bazı öğrencilerin kendilerine yavşamasindan hoşnut olan baya hoca var üniversitede.
vardı böyle bir ingilizce hocamız. arabayla eve bırakmalar, öğrencisin gurbettesin yemeğe gel demeler. hoşuma gidiyodu çünkü gerçekten güzel ve oturaklı birisiydi parmağında yüzük falanda yoktu. bir süre böyle devam etti sonradan öğrendimki evliymiş eşi kıbrıstaymış sürekli. bunu söylediğim zaman eğer ciddi isen ben boşanıcam evleniriz dedi. bir daha görüşmek istemediğimi söyledim derslerinede girmemeye başladım fakat bu sefer taciz başladı. telefonla aramalar mesajlaşmalar. üniversitedeki son günümde bahçede sigara içerken bir araba geldi birisi indi hocayla sarıldılar falan sarılırken yine bana baktı gülümseyerek. o esnada arka kapıdan kızı indi çocuğu olduğunuda bilmiyordum tabiki. o gün bir karar verdim ve okuldan ayrıldım. ilk otobüsle muğladan istanbula döndüm hattımıda değiştirdim. bundanda kimseye bahsetmedim. hafızama kazınan tek şey eşine sarılırken bana bakıp gülümsemesiydi. allah korusun böyle insanlardan.
Birkaç tane tanımışlığım var.

Bir tanesi müzmin bekardı. Öğrencisiyle evlendi.

Diğeri evliydi sonradan öğrendik ki eşinden boşanıp öğrencisiyle evlenmiş.

Oluyor yani.
öğrencisi de kuyruk sallamıştır. kazık kadar adam ortaya mecnun gibi dolaşmaz durduk yere.
hayır hayır bu zevkli değil, bu sarmaz.

asıl mesele hocasını ayartmaya çalışan üniversite öğrencisidir. götünüz yiyorsa başarın bakalım.
Kayseri tıp fakültesinden bir doktor adayı kızla tweette tanıştım. Kız 3 te okuyor. Kız bana, evli bir hocasının kendisini ayartmaya çalıştığını söyledi. Ve benden öneri istedi.

Ben konuşma o hocanla dedim. Yalan yok. Kızı çok kıskandım. Öyle böyle değil. Tam bir afet. Bana geceleri özel fotolarını falan gönderdi. Vajina vs. Kız bakire-ydi.

Bir gün kayseri ye gittim. Otelde kızı, anal-Vajina her türden yaptık. Kız bu işin zevkini aldı. Belki 6 saat pompaladım ben buna.

1 hafta sonra kız hocasıyla seks yapmış. Çok sinir olmuştum. Benimle seks yapmasa, o adamla da yapmazdı.

Bana senin yarın kadar bile iyi değildi dedi. Hocamdan iğrendim dedi. Kızı bir daha aramadım. Ve engelledim.

Çünkü o benim sözümü tutmadı. Şimdi ne yaptığı hiç umurumda değil.

Tanım : var olan adamlardır. Bunların karıları da başka adamlara düzdürür kendini. Mesela bana.
güncel Önemli Başlıklar