bugün

kyk olsun, özel yurt olsun, cemaat yurdu vb. yurtlar olsun; bu konutlardaki pkk'lı orospu çocuklarını, haberleri izlerken belediye otobüslerini yakan anasını siktiğimin evlatlarına söven diğer bir vatansever öğrenciye karşı çıkan, küfür etmemesini söyleyen, "ne sövirsin lo iki dahiha adam olasan" diyerek atarlanan bir apo dölünü öldüresiye dövmektir.

an itibari ile yaptığım eylem.

edit: bir yazar arkadaş çocukları dövdüğümü iddia etmiş. * efendim biz türküz, türk adetlerine göre hareket ederiz. şahsen de müslümanım, yaşımızdan küçük çocuklara el kaldırmamamız gerektiği kundakta öğretildi bize. ben istanbul'da, ankara'da da yaşadım. orada 9-15 yaşlarındaki bilinçsiz çocukların eline molotof verdiklerini biliyorum. dövsek onları döverdik ey beyinsiz muhterem. kendi isteği olmadan veya daha 18 yaşına bile gelmeden pkk'yı savunan veletlerle işimiz yok bizim. zaten akılları varsa önünde sonunda doğru ve refahı getiren yolu bulacaklardır. bulmazlarsa da 18 yaşını bekleriz, o yaşından sonra sikeriz beynini. "biz türküz", neye göre davranacağımızı biliriz. pkk'lı orospu çocuklarını dövdüğümüz için de barbar oluyorsak, çinlilerin hunlara dedikleri gibi "hu" yuz, barbarız.
Boyle seyler yapmayin cunku yakinda kurtler bu ocleri kendileri siktiredecek. Kurt halkini savunuyoruz diye yillarca bolge insaninin sirtina yapistilar ama ilk ciddi saldirida savunmasiz insanlari kaderlerine terkettiler. Dusmanlik besledikleri tc kurtardi bolge insaninin canlarini. Simdi kuduruyorlar. Yine turkiye'yi hedef alip prim yapma derdindeler. Ama yemezler. Tarih bu rezillige sahit oldu. Kobani kurtulus savasidir diyorlar ama binlerce silahli dag kadrosu gotunu kaldirip kobaniye destege gitmedi. Bolge halki bunlari gordu. Pkk felsefesi coktu. Gecmis olsun ayrilikci kurtculere. Aci gunleri bugun yikip dokerler ellemeyin. Silinip gidecekler.
Yurduna göre şiddetin sözünün değişeceği olay.
yaşanmıştır.buyrun http://www.youtube.com/watch?v=GY-swLl7eCc
benden önce başka bir arkadaş da uygulamıştır. helal olsun: http://www.youtube.com/watch?v=bi7C9tXjxtk
şu an acayip terlemiş durumdayım. yurttaki ülkücü büyükler de böyle fevri davrandığım için bana hayli kızmış durumda. lakin onların da benden farkı yok.

neyse, pkk'lı orospu çocuklarını keşfetmek üzere yarın tekrar kantinde ana avrat söveceğim. bakalım kim karşı gelecek.
ırkçı hanzoların genelde elli kişi toplanıp, demir sopa falan da edinip yaptığı şeydir.

bu ırkçıların çullandığı insanlar genelde pkk'li olmuyor tabii.

http://video.uludagsozluk...%BCne-d%C3%B6vmek-125984/

mesela bu tip. adam pkk'li falan değilmiş. "sen faşistim diyosan ben de dağa çıkayım? bu böyle olmaz." diye öküze önerme sunmuş. zaten öküzün derdi de "kürtlüklerini ön plana çıkarıyolar!" falan.

öküz lan öküz. 7 kişilerdi, yemedi demiyor. bi de demirle saldırıyor.
sadece ırkçıların yaptığı bir eylem de değildir zinhar. pkk örgütüne mensup bir sempatizanı haşat etmek bana göre dinimizce de sevaptır, farzdır!

umarım birkaç adamını daha çağırır da, iş daha büyür, daha fazla pkk'lı sikeriz.
ırkçılıkla, kürtlerle..vs. alakası olmayan olaydır. şiddet yanlısı-karşıtı olma meselesi de değil. "kürtleri dövmek" diyince tüyleri diken diken olanlar için söylüyorum : yurtlarda kalan bu pkklı kürtlerin havası cıvası ve laf anlamazlığı, sadece siyaset için falan değil, her alanda aynı. arkadaş ortamında da aynı, yemek sırasında da aynı, koridorda, odada çıkan sıradan tartışmada da aynı. kişilikte var bir şey, kürtlükle yahut pkk ile olan alakasının haricinde söylüyorum. gerçekten tam sopalık herifler, üç farklı yurt tecrübesi ve tanıdıklarla muhabbetlerle sabittir. hani şu "karşıt öğrencilerin kavgası" denilen olaylar var ya, yarısından fazlası siyaset haricinde lagaluga için yahut kız davasına yapılan kavgalar. "faşistler saldırdı" diyince komünistleri de gaza getirip grup kavgasına döndürüyorlar işi. oysa faşist dediklerinin içinde sosyalistler de var.
Elleriniz dert görmesin.
yerinde bir tutumdur.
böyle mekanlarda kalan vatansever arkadaşlarımdan da beklediğim harekettir. bir pkk'lının karşınızda bu tarz şeyler konuşmasına müsaade edebilecek kadar orospu çocuğuysanız kendi kendinizi dövmekten başlayın zaten.
Best dayaktır, sonu yurttan atılmak olsa bile yapılmalıdır. Şahsen yapardım.
ilelebet yapacağım eylem. şu an itibari ile de k*rt avındayız. insan dövmüyoruz, pkk'lı k*rt dövüyoruz.
klavye başında harf döversiniz amk ancak. gerçekten yapan adam gelip burada konuşmaz zaten. yapana da helal orası ayrı mesele.
Irkçılıkla alakası olmayan. Adam pkk'lı diye belirtmiş en baştan.
Yapılması gerekendir. Her kürdü değil, sadece pkklı olanları.
ege üniversitesinde gerçekleşmiş hede.
zaten ne zaman bir olay olsa bizim ülkücülerle kürt arkadaşlar birbirlerine giriyor amaç ne anlaşılamadı.
bugün de devam edilen, edeceğim olan eylemdir. hadi bakalım, belime kuvvet. umarım diğer arkadaşlarıma da örnek olurum.
iki pkk'lı k*rdü de (birini dolaylı olmak üzere) tekme tokat dövüp gerçekleştirdiğim eylem.
pkk ya az bile amk.
olmayandir.

olmadigi halde hakkimizi goremiyoruz, adalet falan zirvalarlar.
Pkk lı olanlara heryerde her zaman zevk verici bi uygulamadır.devam devam.
vatani görevdir. imkanı olan öğrenci arkadaşların bu görevi layıkıyla yerine getirmesi en büyük temennimizdir.
süper eylem. bir yazar arkadaş çocukları dövdüğümü iddia etmiş. * efendim biz türküz, türk adetlerine göre hareket ederiz. şahsen de müslümanım, yaşımızdan küçük çocuklara el kaldırmamamız gerektiği kundakta öğretildi bize. ben istanbul'da, ankara'da da yaşadım. orada 9-15 yaşlarındaki bilinçsiz çocukların eline molotof verdiklerini biliyorum. dövsek onları döverdik ey beyinsiz muhterem. kendi isteği olmadan veya daha 18 yaşına bile gelmeden pkk'yı savunan veletlerle işimiz yok bizim. zaten akılları varsa önünde sonunda doğru ve refahı getiren yolu bulacaklardır. bulmazlarsa da 18 yaşını bekleriz, o yaşından sonra sikeriz beynini. "biz türküz", neye göre davranacağımızı biliriz. pkk'lı orospu çocuklarını dövdüğümüz için de barbar oluyorsak, çinlilerin hunlara dedikleri gibi "hu" yuz, barbarız.
Bunlar pkkli olsa dagda olurdu diyenler de var. sacmalik. sehirde senin benim gibi davranan pkklilar var. Bas pkkli hdpnin basinda orda burda konusmaktadir. zaten ayni yurttaysan adami az cok tanirsin. Onlari dovmek fasistlik degildir. Bu ulkede yasiyorsan devletimin malina zarar vermeyeceksin. bu kadaar basit.