bugün

Merhaba,şey ben,kendimi yazarak daha iyi ifade edebiliyorum.Bu yüzden bir konuda konuşmak yerine yazmayı seçtim.Okursanız sevinirim.

Öncelikle her zamanki gibi,karşılaştığımızda bana 'nasılsın emirciğim' diye sorduğunuzu varsayalım. Vereceğim cevap 'hiç iyi değilim,sanki haksızlığa uğramış,özgürlüğü kısıtlanmış gibi hissediyorum' olurdu.

Bana göre banyo yapmak,bu dünyadaki en büyük keyiflerden biridir.O sıcacık su teninize değdiğinde rahatlar ve tüm dertleri,sıkıntıları unutup,huzur bulursunuz.Bu büyük nimetin ve zevkin elimizden alındığı düşüncesini kafama takmış durumdayım. Duş hortumlarının sökülüp, yerine tepeden sabit bir noktadan su veren boruların takılması, banyonun ve haliyle de yurdun kalitesini düşüren bir detay oldu. bu, musluğun altına kafa sokmaktan farksız bir durum. Allah aşkınıza hangi devirde yaşıyoruz? Evinizde hortum olmadan yıkandığınızı bir düşünün. Sürekli suyun altında durmak ve suyun kafanızdan süzülüp tüm bedeninize ulaşmasını beklemek zorundasınız. Ve affedersiniz,bedenimizde suyun ulaşması güç bölgeler vardır ve bu bölgelere suyun farklı açılardan tutulması gerekir. ancak mevcut şartlarda bu tamamen imkansız. ne kadar kötü ve rahatsız edici bir durum öyle değil mi? açıkçası ben bu yeni gelişmeyi; yurdun(yurt çalışanlarının) rahatlığının,müşteri memnuniyetinin üstünde tutulmasına bağlıyorum. netice itibariyle burası özel bir yer ve bizler de burada müşteriyiz. burayı seçerken a. abi bize banyoları,tuvaletleri de gezdirdi. bu göz ardı edilmemesi gereken bir etken. hortum yerine bu borular en başından beri olsaydı belki de bu yurdu tercih etmeyecek insanlar olacaktı. duş başlıklarının kırılıyor olmasından dolayı böyle bir karar alındığını biliyorum. uğraşması, tamir etmesi zor olsa gerek. fakat bir kaç saygısız ya da dengesiz insan yüzünden tüm yurdun etkilenmesini doğru bulmuyorum. açıkçası bu kararı alan ve bu kararın alınmasında fikrini sunup etkili olan her kim varsa, kendilerine karşı kırgın ve kızgın olduğumu belirtmeliyim.

Yurt müdürümüz olarak sizi seviyor ve sayıyorum,güzel diyaloğumuza ve samimiyetinize güvenerek bunları yazdım.Bir şeyin değişmeyeceğini biliyorum ama en azından rahatlamış olacağım,yoksa içim içimi yiyecekti.Saygılar.
güncel Önemli Başlıklar