Öğrencilere dağıtılan karelerde öğretmenler tarafından yazılan ilginç notlardır.

Karşıma çıktıkça editlerim. Şimdilik bunlar var:

görsel
görsel
bıktım şu öğretmenlerin karnelerdeki aforizma yarışlarından. icraat lazım laf değil.
hepsi tribünlere oynayan şovenistler.
Karnede öğretmen notu yazmak zorunlu olmamalı bence. Zaten velilerle sürekli iletişim halindeyiz. Merak eden gelip sormalı. Herhangi önemli bir şey olursa öğretmenin kendisi zaten bizzat o veliyi arayıp konuşuyor. Öğrenci ile zaten sürekli iletişim halindeyiz.

Bu sebeble karne görüşünde şov yapan öğretmenlere hak veriyorum. Çünkü gerçekten işlevi olmayan bir kısım. Napsınlar eğlenceli hale getiriyorlar.

Ben şahsen karne ile ilgili bir şey yazmayıp hepinizi çok seviyorum güzel bir tatil geçirin tarzı şeyler yazıyorum. Sonrada kopyala yapıştır. Yalan yok.

Tabi bu dönem Türkiyede bir çok öğretmen öldürülen öğretim görevlisi arkadaşımıza ithafen, iyi bir doktor esnaf vs den önce iyi bir insan olun kötülüğe bile iyilikle karşılık verin tarzı şeyler yazdı. Ben de öyle yaptım.
Bana has olarak yazılan beni o kadar gururlandırdı ki lisede ben buyum suyum dedim üniversiteye gururlanacak bir basarım kalmadı he lisede hiç kopya çekmemiştim ve hiç kitaplardan ders çalışmadım ben dinleyerek öğrenirim okuyarak değil.
Bu ilginç değil çok güzel.

görsel