bugün

3. dünya şavaşının çıkmasını engellemek için gecesini gündüzüne katmaktan mütevellit yorgun ve bezgin düştüklerinden hizmet vermiyorlar efenim. size kırk tane soru sorarak hayattan soğumanıza sebep oluyorlar.yaptıkları tek iş lak lak etmekten ibaret.
bu bölümde işe girebilmek için aranan tek şart, iş yapmamanız olmaktır. tehditle iş yapar bunlar. şube müdürleri de öyle.
hanginiz en suratsız, en sinirli, en ters anketi yapılmış ve buna göre seçilmiş kişilerden oluşur.
ayşe ablam vardı. ton ton. teyze diyeni geberir hanımefendi diyene iyi davranırdı. ama benim ayşe ablam. hala duruyor mudur bilmem.
ayrıca bunlar müdürden çalışana nesildir. adidir. vicdansız ve tanrısızdır.
mezun olunca dalacağız demiştik orospu evladına. mezun olunca herif sırra kadem bastı.

(bkz: seni bulacaz olum)
yeni mottoları "hepsi bölümün sitesinde yazıyor git oku" dur.
bir boku becerememek müessesesinin kibarlaştırılmış halidir.
Ne zaman gitsem hep bir asık suratla karşılarlar, öğrencilerden nedense pek haz etmezler hep tersliyorlar. (bkz: ibneler)
Bir öğrenci belgesi verecekler yok ondan izin al yok şundan izin al imzalat getir diyip iki saatte veriyorlar.
Sanki annelerine küfür etmişim, babalarını işten atmışım çocuklarını dövmüşüö gibi muamele yapıyorlar.
Uludağ üniversitesi ibf 2.sınıftan terktim vakti zamanında.Yeni okuluma baslamak için eskisinden lise diplomamı almaya gitmiştim.Öğrenci işlerindeki gudubeg meymenetsiz surat okulu kazandığıma kazanacağıma pişman etmişti.Hala oralardaysa gidip görmek halini hatrını sormak isterim.
Fakültelerin öğrenci işlerinin adı değişmeli öğrenci belgesi veren büro adını almalıdır..
istisnasız her işe onlar bakmaz.
asık suratlı ve asabi insanlar topluluğu.
Asla telefonları açmazlar.
Uzun bir konuşmadan sonra sizi öğrenci daire başkanına yönlendirmeye yarayan kurumdur gereksiz görülmektedir.
Sene boyunca ne yaptıkları anlaşılamayan ancak sene başında tek dişe dokunur uygulamaları "ders seçme" veya "kayıt yenileme" olayları esnasında "dakika bir, gol bir" hesabı ilk gün genelde çöken sistemler kuran kurum(lar)dır.
örnek öğrenci olup sıra numaramı bekledikten sonra benden bir önceki kişinin numarasının benden 400 sıra olduğunu öğrendikten sonra baya sövdüğüm üniversitenin bir yeridir. 2 saatimi yedi amına koyayım.
memurlar arasında en çok küfür yiyen 3. sıradaki meslek grubudur. ilk ikisini tahmin edersiniz siz. *
Bogazici universitesinde fena calismayan grup. Tabi genel bir mallik hali var, naaparsin.
öğrencileri hiçbir zaman sevmeyen monoton memurlar.
bizim öğrenci işleri için konuşuyorum,ingilizce dil öğretmenliği bölümü bitirmiş az bucuk işletme yada office bilen bayanlardan oluşuyor.
öğrenciyle ilgilenmeyen işlerdir.
"x üniversitesi öğrenci işleri iletişim" falan diye aratmayın aga gugılda.

o telefon sadece çay kahve söylemek için kullanılıyor.

amk adam aselsanda mühendis, çalan telefonuna cevap veriyor ama bunlar açmıyor. yaşım 30, her gün ararım. telefona çıkan olduğu gün mutluluğa inanıcam.
kendi kıraş'ın sessizce oynanıldığı yer.
Bir kere bile öğrenci işleriyle ilgilendiklerinin farkında olduklarını görmedim. Ben öğrenciyim o da benim işlerimle ilgilenecek ben yanlış anlamiyorsam o başka şeylerle ilgilenmek için orda olduğunu sanıyor bence.