bugün

her gün suyuna bir kaç damla bira damlatıldığı için ayyaş olması muhtemel kaplumbağadır. öyle ki cebine koyup okula götüren öğrenciler eve geldikten sonra cebinde unuttuğu olur bu kaplumbağayı. utanıyorum lan kendimden. tevez'ime nasıl kıydım aq... * * *
Yumurta ve makarna ile beslenmeye alışmış kaplumbağadır.
an itibariyle 7 tanesine sahip olduğum yaratıklardır. yok bir de kocaman birşey haline geldiler, atsan atılmaz satsan satılmaz. Adam gibi bakabilecek birini bulduğumda derhal verebileceğim akvaryum* hayvanı.
şurda yaşıyacağı en fazla 1-2 haftası kalmış kaplumbağadır.yazıktır.günahtır.
parasızlık çekilen aç günlerde yemlerine saldıracağınız kötü gün dostu.
hastalıktan ölmesi muhtemel kaplumbağadır. o son vodka bardağının içine atmayacaktım kabul ediyorum.
soğuktan donmaya veya açlıktan ölmeye mahkum hayvandır. yazıktır.
iki gün sonra öleceği muhtemeldir.
onun ömrü çok olmaz dediğimiz zavallı acınası hayvandır.
parasızlıktan dolayı öğrenci insanının aç gözlerle bakabileceği hayvan.
şuan kucağımda uyuklayan hayvandır..
halinden gayet memnundur..
ortak zevklerimiz mevcuttur, yanlız yaşamayı hayat felsefemiz haline getirdik.
ayrıca hiçde öyle denilen gibi yumurtayla makarnayla falan beslemiyorum efenim. beş çeşit yem aldım ben ona* tırnak kadarken alınan ve şimdi avuç içi kadar olandır*
ilgi manyağıdır. iki gün konuşmadığım zaman trip atandır* önce uzattığınız yeme sonra size göz ucuyla küçümser bi bakış atıp başını uzaklara çevirendir* *
sevgilimi kıskanandır* kabuğu için özel bakım jeli bile olandır*
bide gece uyku halinde soldan sağa-sağdan sola dönerken taşlarını cama vurmak suretiyle beni uyandırmasa daha iyi olacaktır. * *** * **
genelde kız öğrencilerin baktığı, renginden sıkılınca oje ile kabuğu boyanan mazlum canlıdır.
kabuğu bakımsızlıktan yosun tutan kaplumbağadır.
tuz ile kabuğunu fırcalamak gerekirmiş.
evde sudan bol başka bir şey bulunamayacağı için, tam isabettir, nokta atışıdır.
suyunun içinde ekmek kırıntısı, sigara külü vs bilimum zımbırtılar bulunan, yemi iğrenç kokan hayvandır.
(bkz: rahmetli)
(bkz: su kaplumbağasına kova yaptıran insan)
(bkz: kaplumbağaya vodka içirmek)