bugün

ben bir saat fazla uyusam mal gibi olurum.kafam gun boyu calismaz.
ortalama 4-5 cok yorgunsam en fazla 6 saat uyurum.

ona ragmen okuz gibi uyaniyorum.beynim yokmus gibi bir sure ne yaptigimi bilmiyorum.
problemim neyse hic bilmiyorum.
vucudum uyusuyor kafam calismiyor.
Bütün gün başı ağrır.
sabah 5'e kadar da sözlükte cinsel seks kovalar bunlar.

çöp amk.
Gece saat 3-4 sularında yatmıştır.
Gece vardiyasında çalışan yada sağlık sorunu olan biri değilse, kısa ömrünü uykuda geçirerek israf eden, kuvvetli olasılık üretmeyen, asalak gibi başkalarından beslenen gereksiz kişidir. Görüldümü hızlıca uzaklaşmak gerekir, yaşantınızda kesinlikle bulundurmayın.
yorgun değilse, keyfi yatıyorsa eğer zamanını boşa harcayan tiptir.

erken kalk, geç yat günü yaşa mantığındayım ben.
Asla ben degilim. Sabaha karşı 5 te yatsam bile 9-9:30 da kalkarim. Hee ogleden sonra siesta mi yaparim 1-1,5 saat ama oglene kadar uyumam. Uyuyanlarlada muhattap olmam.
hayata hep geç kalan gereksiz tiptir.
16 yaşında evlendiği için azgın kocası tarafından uyutulmayan şahısların ozendigi kişidir.
Depresyondadir.uyudukca uyumak ister.
(bkz: aslan erkegi)

Gun olur dortte uyanir. Ogleden sonra dort. Yanlis anlasilmasin
liseli işsizdir.
Hayatın anlamını çözmüş tiptir. Ne var ki uyanık kalmaya değen? insanlar falan.... Boş!
benimdir. evet sabah uyuyorum bu nedenle öğlen uyanıyorum hatta boş olduğumda akşam 4-5 e kadar uyuduğumu bilirim.
gece geç yatıyordur.
sözlük karmasındaki gibi uyuyan devdir o.
Sabah 6'da veya 7'de yatıp bu saatlerde kalkan biri olarak ki bu yaklaşık 3 aydan beri böyle dostlar; dinlendirici bir uyku uyuyamamis insandır. Gece uykusu bir başkadır, bunu kavramistir ama gece yaşayanlardan olmaktan da vaz geçmez.
Edit: imla.
Oruç tuttuğu için sahura kadar oturup öğlene kadar uyuyarak orucunu kolaylaştırmaya çalışan tiptir.
ne öğrenciyim ne de işsiz güçsüzüm az önce uyandım... tavsiye edilmez.
ziyanliktir.
günde 4 saat uyuyan biri olarak hayran olduğum tip.
ya öğrencidir ya da işsiz güçsüzdür.
keyif adamidir.
ikindiye kadar uyuyan tip kadar uykucu değildir. *
bu aylarda oruç tutması yüksek olan insandır.
güncel Önemli Başlıklar