bugün

Yaşanmış hadise.

Vaktiyle görüştüğüm bir kız vardı, uzunca arkadaş ortamında eğlenilen akşam iki çift halinde eve gidilen ve malum hadiselere girişilen bir ortamda tam da zurnanın son deliğinde, bu cümle döküldü dudaklarından.

Kalakaldım. Keyfim yarım kaldığından değil. Tercihinden dolayı özür dilemesinden dolayı. Hayat görüşü olan bir konunun benim keyfimi kaçırmasından rahatsız oluşundan.
bunun adı naiflik mi, ataerkillik karşısındaki ezilmişlik mi, istemek ama yapamamak mı çözemedim.

Kendisinin tercihine saygı duyduğumu sorun olmadığını söyledim. Sarılarak uyuduk. Sonra ne o ısrarcı oldu ne de ben aradım.

Peki sonunun gelmeyeceğini nile bile oraya kadar neden geldi? Sonra ne hisetti? Özrü samimi miydi? Motivasyonu neydi?

Hala bilmem.
görsel
Çok basit bir olay be yavrum, siz nasıl tek hücreli pc başında çakılı nerd adamlarsınız ki gayet makul bir olay bile masal geliyor.

31i azalt, folik asit al, balık ye, çinko şart.

Hava al biraz, dışarı çık mk.
Nerd demişsin ama nerdlerin bile smart is the new sexy ve "popülerleşen" sapyoseksüellik sayesinde bir alıcısı olur.

Böyle bütün gün sözlükte takılarak nerd olunmaz.

Neyse hikayeye gelirsek normal bir şey abi neden inanılmasın. Nerd değil mal ve görmemiş aç abazanlar bunlar. Sen takılma devam et.

Ek: cali gulayı tenzih etmek isterim. O kitabı ben de çok sevmiştim.
mizah yapıyoruz işte, olabilecek bir hadise. evet.
ulan aq zorla konuşturuyorsunuz insanı her bu işe girişmeyenleri tipsiz, asosyal, abazan falan mı zannediyorsunuz aptallar.
namusu iki paralık olan insanların pek de idrak edebileceğini düşünmüyorum ya neyse,

buraya ben böyle yakışıklıyım, böyle zekiyim yazmam gerekmiyor gerçek hayatta öyle olmam yeter çünkü.
hemen kızı evden şutlayıp diğer manitaya geçilmesi gereken durumdur. allah düşmanıma yaşatmasın.
"sorun değil, iki sakso çek ödeşelim" de geç.
Nefes alıyorsa sorun yaratmaz, başka seçeneklere yönelilir, anal oral gibi.
eyvallah denilip farklı yollarla libido düşene kadar devam edilir.
bakire imajı oluşturan ve ona kızan cinsler aynı. erkeklerdir! bizler hem kadınlara namusun kadınlık zarında olduğunu öğretmişiz hemde her türlü pozisyonda ilişkiye girip vajinal ilişki yaşanmadığında bunun cahillik olduğunu savunuruz.
insanlar, kendilerini yok etmek için yaratılmış tek varlık olabilir.
Özür dilerim geceni mahvettim ama artık bakire değilsin.
şık bir geri vites. güzel. böyle devam.
güncel Önemli Başlıklar