bugün

Var. Bugün kendisine ilettim hatta..
Hayır yok. Özleyip kendime neden zul edeyim hayatı gerek yok böyle atraksiyonlara.
Var.

En özel biri.
Halen devam etmekte olan ilişkimin mutlu ve ilgili zamanlarını özlüyorum. Ayrıca 5 sene önce ölmüş kedimi özlüyorum, keşke yanımda olsaydı, tüm kalbimle sevseydim yine.
lahmacunu çok özledim sözlük, 3 yıldır finlandiyada yaşıyorum gurbette insan ilk lahmacunu sonra sevdiklerini özlüyormuş.*
O beni özlemedikten sonra ne önemi var ki?
görsel
Herkesin bir özlemi vardır kimi maddeyi özler kimi manayı. Kimi saklar özlediğini kimi açıkça söyler. Kimi saptırır kime doğrudan der. Ama ozlediklerimizin çoğu ya çok uzaktadır istese de dönemez yada biz onları ozleken onlar çoktan unutmuştur bizi...

Onun için tıklayın fazla kafaniza zaman herşeyin ilacıdır.
Özlediğim biri yok, artık görmek istediğim ve içten içe özlediğime inandığım biri var. Bu sefer olacak gibi hadi hayırlısı.
Önemi var mı?
lisedeki koca memeli sibeli çok özlüyorum. ne güzeldi o gece ya.
Birkaç metre yakınımda olmasına rağmen var..
Var öyle biri,
Artık konuşmadığım, gözlerine bile bakamadığım..

Özgerekçem aşk..
yok. kafam da güzel. hadi iyi geceler.
hayır cevabını vermenin neredeyse imkansız olduğu sorudur. evet.
var. uzun zamandır konuşmadığım, kırgın olduğum, özür dilediği halde konuşmadığım biri var. öyle çok şey paylaştık, öyle yakındık ki bir gün küt diye her şeyin bitebileceği hiç aklıma gelmezdi. aslında ben kolay affeden, kolay unutan biriyim. ama o dönem kendi sorunlarım vardı ve kimseyi affetmeye, dinlemeye halim yoktu. bunu bilse belki daha az üzülürdü.
Yok.

Yani böyle olması gerekiyor. Hayat devam ediyor. Farklı hayatlar, araya giren farklı insanlar vs.

Her hikaye güzel bitmez.
Abim evet onu hiç görmedim özlemem için bir sebep yok engelliydi daha ben 1 yaşındayken amansız bir hastalıktan dolayı öldü burda olsaydı neden ismimi böyle koyduğunu sormak isterdim ama tahminimce barış manço bütün çocuklar için neşe kaynağıydı onun oğlunun ismini bu yüzden koymuş olabilir.
anasını babasını kardeşini kaybetmiş onlarca insan varken buradaki sikik dertlerinizi görünce dünya ne kadar boş diyorum.

kafanız ondan da boş...
Küçük yeğenlerimi özledim. Gerçekten yeğen kardeşten tatlı oluyor.
Var.
Fakat olmayabilir de.
Aslında bir yerlerde var olduğunu düşünüyorum.
* Hasretle beklediğime değecek birinin varlığı sadece sanrıdan ibaret değildir umarım!
(img:#1917123)
Ooo olmaz mı. Keşke olmasaydı. Acılar acılar ...
Var tabi. 14 yaşındaki ergen halim. Şimdi ki aklim o zaman olsaydı bazı kişilerden uzak dururdum.
Küçük kardeşim.

Seni camide bulduk deyip onu ağlatmayı o kadar özledim ki.. bu arada kendisi 12 yaşında ama hala inanıyor.
vardı ama ismi lazım değil.
kaybettiğim eski sevgilim. sene daha 2001-2002. mahalledendi. öyle güzel bakıyordu ki yaptığım ne varsa unutuyor, başka birşeye odaklanamıyordum. konuşmalıydım. konuştum. sevgilim var dedi ama dedi bekle. bekleedım 2 ay 3 ay bekledim. sonra bir gün aradı. kabul ediyorum dedi. o an işte bu be dıye bagırdıgımı hatırlıyorum memleketimin en işlek caddesinde. benimdi. deli gibi seviyordum. tapıyordum ona. gece saat 2 de karnım acıktı bişeyler yapıp yıycem dediğiinde dışarı cıkıp ona bişeyler götürüyordum. işte böyle severken aldattığnı öğrendim. 6 ay sonra evlendi balayı dönüşü kaza yapıp öldü eşiyle. bilmiyorum beni aldatsa böyle olurmuyduk ama (#42270464) entryi görünce özlediğim aklıma geldi. her nekadar aldatmış olsa da hiçbir zaman kötü söz söyleyemedim. mezarına gidip çokça sefer dua ettim. inşalla orada mutlusundur diye ama hayat bu. o başka bir yerde ben başka bir yerde. evet onu gerçekten özlemişim.