bugün

yenisini bulmuştur. eski eskide kaldı arkadaşlar.
bu aşk beni yorar diyen eski sevgilidir.

"ellerimde kan, dilimden akan.
kime ne bana ne bu aşk beni yorar."

sen elmayı özlüyorsun diye elma da seni özleyecek değil ya diyordur kendisine.
özledim kelimesinin acizliğini sevmiyordur.
Cidden hala ozluyorsa varsin atmasin. Elbet bir gun atar. Dert değil.

Çünkü karşı taraf özlemle her gün bekliyor o mesajı. Yeter ki bir gün gelsin.
Gurur denilen duygunun esiri olmuştur.
Ama sadece gurur deyip bırakmamak lazım.
Şimdi o kişiye belki de kötü şeyler yaşattın belki de onu sevmedin belki de Ebesinin amindan bahanelerle terk ettin onu.
O kişi Özler ama eski seni Özler.
Şimdi gece beş amina koyim illa edebi mi girelim?

Bazen atmak ister ama o 'alıcı' kutusuna sizin isminizi eklemez.
Bazen atmak istemez ama göndereceği o 'seni özledim' mesajı her zaman taslak halindedir.
Tam kafasında yazacaklarını toplar yazacakken vazgeÇer atamaz tam herşeyi yazar yine atamaz bazen mesaj atma fikri bile saÇma gelir ama aklınızda bu kadar kaldıysa zaman geÇmeden duruma müdahele etmeniz gerekmektedir yoksa sonuÇ gelir bir tane xcan alır gider sizede arkasından bakmak kalır.
heleki eski sevgili denen illetten güzel bir tekme yedikten sonra hala seviyo ve özlüyorsan başına gelebilecek bir durumdur.
Demekki özlememiştir özlese kesin atardı yada g*tü kalkmıştır.
Ya da acik kapi kalmamistir.
vallaha "bana ne" dedirten durumdur. olmuş bitmiş şeylerde takılıp kalmak boş ve anlamsız.
lanet gururu aşkından daha ağır basıyodur.
Eski sevgilisinin onu istemeyeceğini bu yüzden duvarını yıkmasının saçma olacağını düşünen eski sevgilidir.
gururu aşkından önce gelir.
gurur yapıyodur ve de açma cevap almaktan umursanmamaktan korkuyordur.
Eskimiştir.
aşkta gurur yoktur, ödleğin teki, sevmekten korkan insandır. sevmekten neden kokuyoruz, kim ne der diye neden aşkımızı saklıyoruz. yıllar sonra onun nerede ne şekilde olacağını biliyor musun, bir saniye sonramız belli değilken neden hala içimizi karartıyoruz. her anımız son anımızmış gibi yaşasak bunlar olmaz. şahsen ben sevdiğimin, onu sevdiğimi duymadan göçmek istemem bu dünyadan.
Sen cidden özlerken başka puştlarla surtup konuşan kişidir.
sevmiyordur bu kadar net ve basit.
Özlediğini nereden biliyorsun Sorusu, akılları karıştırır.
ilerisi için sağlıklı bir ilişki yaşanacağına dair inancı kalmamıştır. Ama sevmiştir sonuçta, arada özler.
sadece sevmemek genelleme olur.sebebi ilişkinin yorması ve düşünmek istemesi olabilir.
Mesajına olumlu cevap geleceğini bilen sevgilidir.Bu yüzden birkaç halt yedikten sonra atacaktır nasıl olsa yedektedir.
Gelir buraya 'ben bu yazıyı sana yazdım' başlığına yazar özlediğini.
Fazla gururludur. Karşıdaki hiçbir zaman öğrenemez ardından onu hala nasıl sevdiğini ve nasıl özlediğini. Kendi hayatına koyulmuştur bile.
belki de nefret ediyordur.
Çıkıktır o kırık olsa duramazdı.
canı cehenneme bide bunu mu düşünecem derdim tek o,