bugün

(bkz: açık sözlülük)
son radde.
(bkz: özlediysen git bi mesaj at bence)
napalım yarram biz de özledik ama elden bir sikim gelmiyor diye cevap verilebilecek serzeniş.
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)
kasvetli havanın absorbe ettiği haykırış. hiç bir harfini hak etmediği halde yine de haykırılandır. evet.
özlemek kötü şey evlat.
şu gurur denen şey yok mu? lanet olsun.
- 1'imle katıldığım feryat...
Benim durumum.
özlemin argolaşmayı bırak hayvanlaşmış halidir. Zayıf olana kilo verdirir , şişmana daha çok aldırır.
arada kilometreler olunca sıkça kurulan cümledir. delirme durumuna gelirsin. 1 saat önce yanındadır ancak işte şimdi dönüş yolundasındır. ve bir daha ne zaman göreceksin belli de değildir. 3 ay görüşemezsin kasvet çöker, sıkıntı basar. sarılmak için neler vermezsin. mutlu olamazsın, memnun kalmazsın hayattan onsuz. aylar geçer. ah hem de nasıl geçer. her yerde görürsün çiftleri lanet okursun onlara. bir de kendi durumuna bakarsın. sonra da çaresiz, kurarsın o cümleyi; 'özledim amına koyayım özledim.'
neyse ağlamıyorum.
Şuanki hislerimi harfiyen doğrulayan cümledir.
Lan evet lan.
ben de amına koyim.
Ulan şaka maka bende. Evet.
Evet lanet.
harbi özlemişim amk ambiyans progresif rock tınılarını.

hell yeah, porcupine tree!
Hadi ilk terk edilisin olsa ve ustunden bir iki gun gecmis olsa anlarim da ulan 2 kere terk edilmissin ustunden 1 sene gecmis. Deli mi sikti seni birader ?

O 1 senede koprunun altindan kizin ustunden cok şey geçmiştir kardes, o kizin muhtemelen 1 sene icinde en az 10 tane sevgili yaptigini ve bu sevgililerinin hepsinin de onunla biseyler yasadigini dusun. Hem de baya seyler altli ustlu falan.

Seni de sikeyim askini da sikeyim amina kodumun orospusu nefret ediyorum diyemiyorsan tebrikler ala bir gavat ciktiniz. Bir sonraki sevgilinizi swinger partilerine goturmeyi unutmayin.