bugün

ya keklendim ya da baska bir sey var.

asagidaki maili almamla haberimin oldugu sozluk. hic bir entrysini goremedim ama uzunca adiyla da anildigi belli.

--özhakiki uludağ sözlük açıldı!--

konu: özhakiki uludağ sözlük açıldı
From: öz hakiki zall (sozlukspot@gmail.com)
Sent: Thu 12/17/09 2:00 PM
To: .......@..............com

iyi günler,
ben öz hakiki zall,
özhakiki uludağ sözlük açıldı!
ben oradayım.
özhakiki uludağ sözlük.

http://ozhakikiuludagsozluk.sozlukspot.com/

özhakiki uludağ sözlük - http://ozhakikiuludagsozluk.sozlukspot.com/
---özhakiki uludağ sözlük sitesi sözlükspot altyapısı ile yapılmıştır. sözlükspot teknolojisi her alanda tematik sözlük/forum/tartışma siteleri hazırlamak için hazırlanmış bir teknolojidir. google türkiye ve irena bilişim tarafından ortak yürütülen çalışma ile oluşturulan sözlükspot teknolojisi ilk aşamada türkiyede user generated content üretim sayısını artırmayı hedeflemekte daha sonrasında google popularitesi ve bilinilirliğini kullanarak dünyanında brezilya, arjantin, almanya, fransa, rusya, birleşik devletler ve kanada pazarlarına yönelik olarak yeni user generated content üreten sözlüklerin altyapılarını kurmayı hedeflemektedir. sözlükspot alt yapısının yeni versiyonları googleplexde geliştirilmek üzere google tarafından satın alınmış ve pyhton teknolojisi ile yeniden oluşturulmaktadır. google, google pagerank, sözlükspot, sozlukspot, tematik sözlük kavramları google inc şirketinin tescilli markalarıdır. ihtilaf durumunda mountain view mahkemeleri yetkilidir.

--özhakiki uludağ sözlük açıldı!--
(bkz: kamil koç)
(bkz: hakiki koç) *
öz hakiki urfa seyahat.

öz urfalılar lahmacun salonu.
(bkz: uzunca sözlük) *
sözlüğü açmamla karşılaştığım sayfa.

--spoiler--
böyle bir şey yok. ama olabilir de.
ama aşağıdakiler belki işine yarar. bunun garantisini veremeyiz ama aklını başına al dikkatli ol.

1. uludağ sözlük te bluevelve gay mi
2. uludağ sözlükteki bluevelve
3. uludağ sözlük
4. uludağ sözlük değil çöplük
5. uludağ sözlük en kalitesiz sözlüktür
6. uludağ sözlük yazarları altına işiyor
7. uludağ el sallasana lan
--spoiler--
tek basıma sov yaptıgım sozluk... gelın de gorun..
eglencelıymıs..
oldukça iyi ve bilgi içerikli bir yer.. aydınlandım resmen.. ya da illegal..
http://ozhakikiuludagsozluk.sozlukspot.com/e/31505/
iki dakikada foruma dönderilmiş. bu hızla çok çabuk geçerler ulusozlük'ü...
forum olmamak için büyük çaba gösteren ve ekşi'den sonra ikinci olacak sözlük.. hem öz hem hakiki, daha ne olsun..
sozlukler alemının kralı, yazarları da cok kalıtelı..
en kral alternatif sözlük.. adam gibi iki kelam mı yazıp okumak istiyorsunuz.. ne duruyorsunuz yazar alımını da açmışlar..
altıncı nesıllere duyurulur; orda bırıncı nesıl olabılırsınız lan!
tabiri caizse; tavşanın suyunun suyu gibi bir şey. ama admin madmin yok diyolar, enteresan. (bkz: saldırın tellioğulları).
küfüre şiddetle karşı olan bir oluşum.. bu sebeple tüm bayanlar gelebilir..
erkek yazar almıyorlarmıs, sadece bayanlara ozguymus... valla bak oz hakıkı zall soledı..
hiç bir yazarı şu an almayan sözlük...

--spoiler--
uzunca yazar alımı şuan için kapalıdır
uzunca olarak internetteki türkçe bilgi kaynağı eksikliğini gidermek için yazarlarımızla gece gündüz çalışmaktadır. ancak yazarlarımızın daha verimli olmasını sağlamak için bir süreliğine yeni yazar alımını durdurmuş bulunuyoruz. bu süre zarfında uzunca yazarı olmak için uzunca üyeliğinin açılmasını beklemelisiniz. iletişim sayfasından uzunca ekibi ile iletişime geçip üye olmak istediğinizi bildirmek işe yaramayacaktır. lütfen uzunca üyeliği açılana kadar bekleyiniz.
uzunca yönetimi
--spoiler--
bilginin dibine vuran sözlük, almasını bilene tabii..
limon çiçeği kolonyası nın selebrıtı oldugu ve fatal ın da az daha kasarsa selebrıtık olacagı sozluk..
özhakiki'nin önünde çok ufak yazıyor kimse görmemiş, bir de bafra var.
bafra özhakiki uludağ turizm.
özel mesajdan tehdit eden yazarın ancak çaylak yapıldığı, küfrün ve argonun serbestçe kullanıldığı, formata aykırı olmasına rağmen smiley kullanımının eksik olmadığı, tam bir ego gösterisinin yaşanmaya başladığı sözlük.
eğlenmek için, egoyu tavana vurdurmak için yazılır ancak bilgi için kullanımı artık geçmişte kalmıştır.
(bkz: düşünce çöplüğü)

edit: ben ironi olarak yansıtıldığını düşünmüştüm ama gerçekten varmış. yine de yazdıklarım sözlüğün ilerlediği çukur hakkındadır.
(bkz: rezalet)
(bkz: taklitler aslını yüceltir)
(bkz: özbokuboncuklular)
(bkz: özhakiki pide ve döner salonu)
adı otobüs firmalarının isimlerini andıran sözlük klonu.
(bkz: kamil koç)
(bkz: hakiki koç)
(bkz: her önüne gelenin sözlük açması)