bugün

özgüven eksikliği olan erkeklere tavsiyelerdir.
efendim öncelikle toplum içinde daha girişken olunmalı, hobiler bulunmalı. ama en çok sevgili edinmenin faydası olur. o açar sizi birazda bişeyler yaşarsanız kendine gelir özgüveniniz. ama piçlik sınırına dikkat edilmelidir.
az pişmiş eşek siki yemeniz kafi.
Bir iş bulup para kazanmaya başladıktan sonra özgüven patlaması yaşayacağı aşikardır. (bkz: denenmiştir)
Babanıza size daha çok para vermesi konusunda ikna edin, altındaki arabayı da alın, gelin okulun kafesine çıkartın cebinizdeki tüm paraları saçın havaya.
http://iliskilerokulu.blogspot.com/
Acilen bu tavsiyelere ihtiyacım var. Yoğun özgüven eksikliği çekiyorum.
Özgüvenini toplamak...

Git olum, defalarca dene. Elde ettiğin zaman her şey mükemmel olacak...
Sevmekten korkma.
Özgüvenli görünmek için fazla kasma. Kastıkça mala bağlayabilirsin.
yaşadığın şehrin pislik mahallelerinden birine git. orada köşe başında kekolar olur. git bulaş onlara. ''hayır mı lan'' şu cümleyi kur gereken mevzunun fitili ateşlenir.

seni bi dövsünler. iki yumruk ye. iki yumruk at. camdan olmadığını anla.

paşa paşa dayağını ye sonra bi sigara yak. düşün.

tebrikler. aydınlandın.
Erkek olduğunu hatırlamak. Değer yaratmak. Erkek, sürekli ve daha fazla geliştikçe daha fazla erkek olur. Ve, daha fazla mutlu olur. Erkek, bir saniyesini bile boşa geçirmemeli, oldum dememeli. Daha fazla Öğrenmeli, öğretmeli. Çünkü erkek, eril güç evrenin en büyük gücüdür. Dişiler gibi tv başında çekirdek Çitleyen boş erkekler erkek değillerdir. Erkek boş durmamalıdır. Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil testesteronda mevcuttur. Hadi bakalım koçerolar...
Gidin bir yerden atlayın.
Evlilik teklifi edin.
Bence evden çıkmayın, benim keyfimi de kaçırmayın.
öz güven eksikliği çektiğini ve öz güven eksikliği çekenlere tavsiye isteme öz güvenini göstermek.

Yani burada içler dışlar çarpımı yaparız. sıfırlar birbirini götürsün x'leri at kenarı. Burada tavsiye verilecek bir durum yok bence.
''Fortune favors the brave '' '' Talih cesurlara yardım eder '' mottosunu yaşam stili haline getirmektir. Yapmaktan tırstığım, pürstüğüm, darzdığım birkaç şeyi birkaç kelimenin yardımı ile hayata geçirdim. Bu kadar kolay olmamalıydı ama oldu. Lütfen evde deneyiniz.
kendine güven.
insanları yargılama, ben kimim nasıl bir insanım ve nasıl bir insan olmalıyım diye sor kendine.
Tavsiye falan yok, is kendi beyninizde bitiyor.
Tavsiyeye bak, kendine güven. Vaovv, ufff. adam da bu anı bekliyordu. Herifin sorunu oymuş zaten.
özgüvenli kızlara bulaşmayın.*
Bilgi güctür. Sahip olduklarınızı farkedin. Önemlş olan o.
gereksiz gerginlik yapmayın. karşınızdakilerin de sizin gibi insani duygulara sahip olduğunu, hatanızı görünce affetmeyen makineler gibi olmadığını unutmayın.
siz malsınız amk, bi bok olmaz sizden, böyle devam edin.
çözümü söylüyorum.

size özgüven lazım.