bugün

Devlet kademelerinde görev almalı, ziya selçukla iyi anlaşır.
"buna alışsanız iyi olur. çünkü daha biz özgür hoca'nın heykelini dikeceğiz, heykelini!..." denilesi über öğretim üyesi.
Özgür Demirtaş'a lâyık olabilmek için bugün ne yaptınız? Ben makinadan çıkardığım kot pantolonları daha çabuk kuruması için kaloriferin üzerine koydum.
Özgür Demirtaş'a lâyık olabilmek için bugün ne yaptınız? Ben makinadan çıkardığım kot pantolonları daha çabuk kuruması için kaloriferin üzerine koydum.
neden hep birilerinin peşine takılmak?
Vizyonu olan bir adam...

Ve vizyonsuzlar tarafından eleştiriliyor.

Ülkemizde şu aşamada bir şeyleri göğsünü göre göre savunan, daha çok bilim isteyen , daha çok geleceği düşünen insanlara o kadar hasretiz ki gerçekleri söyleyen özgür hoca tabi ki gönlümüze girdi.

Ne istiyorsunuz? O da mı Türkiye için “ne halleri varsa görsünler” deyip avrupa’ya Gitsin?
yetti artık teorik bilgilerle donatılmış ama pratik gerçeklerden kopuk bi şekilde hayalci bir bakış açısıyla topluma akıl vermeye çalışan pembe gözlüklülerden

adam batının verdiği akademik bilgi olarak çok dolu çok donanımlı ama bilmiyor ki ortadoğuda yaşıyor!! bu halkın değerleri parametreleri var kendine özgü kültürü var neler sanıyor ki okulda öğrendiği sayısal somut bilgileri soyut olan toplum bilimine motamot uygulayabilirim ve hiçbir tarafı açıkta kalmaz
bakın şöyle olacak demek mi vizyonlu olmak? dedikleri de çok genel şeyler zaten.

hani yazdığı kitaplar? gelecek nesiller ekonomi bilmesin mi? hoca kendince iyidir tabi ki lafım yok ama sonuçta bir hocadır şovmen değil. o yüzden akademiye önem vermedikten sonra anlamı yoktur.
Özgür Demirtaş her türlü halı kilim travel buyrun bu da kartım.
Zevzektir. Liberal zırvalarını atıp tutar sadece. Evet.
türkiye'nin içinde bulunduğu gülünecek vaziyete dair evladiyelik tespitlerini dikkatle ve beğenerek takip ettiğim bir ekonomist.

hakiki milliyetçiliğin nasıl olduğunu sloganik vatanseverlere alenen izah eden türk milletinin yetiştirdiği bir pırlanta.
Romantik muhaliflerin bir cacık sandığı yandan çarklı ekonomist.
Unutmayalım muhalif olmak her fikir beyan edene sahip çıkmak değildir ideolojik savaştır.
severim.
twitterda sadece olan şeyleri paylaşan ve ne durumda ne kadar aciz bir ülke olduğumuzu hatırlatmaktan başka bir şey yapmayan çok donanımlı elit, dürüst, şeffaf pardon bu başka yerdeydi. akademisyen.
boşuna götünü yırtıyor..
popüler kemalist zihniyetin şişirdiği balonlardan biri. bir ara futol ile ekonomiyi anlatmaya çalışıyordu haha.

evet.
attığı R twitini ,aynı şekilde bir manevra ile silmiştir.
Ali Babacan'ın kuracağı yeni partiyle siyasete gireceği kulislerde konuşuluyor. Evet.
bazen 10 iq'lu insanlar gibi cevap veren kişi.
görsel

prizde elektrik olup olmadığını öğrenmek için başka deney yok mu ibiş.
illa elini mi sokmak gerek.
nasıl bir cevap bu.
(bkz: özgür demirtaş/#42904277)
şu diyaloga verdiğim cevap yüzünden engellemiş.

hahahasktr.
Atatürkü haşa allah sananlardan

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
iyi hoş adam ekonomi konusunda hocadır saygı duyuyorum da son korona muhabbetinde Twitter’da takip ediyorum tam bir felaket tellallığı yapıyor. Her şey mi kötü be arkadaş memlekette hiç mi iyi bir şey yok? Okurken içim sıkılıyor. Evet.
Acımamış...

görsel
(bkz: şakkadanak)