bugün

Özgecan ın tuncelili alevi ve chpli olduğu kadar gerçek gerçektir.
Edit:suçlu mhp akp ya da chp yok daha da emep demedim. Ama katillerin mhpli olduğu bir gerçek.
(bkz: ülkü ocaklarının özgecan aslan açıklaması)
karar verin amk mhp mi suçlu akp mi ?
şunu anladık sizin hiç suçunuz yok.
kesinlikle mhp li değillerdir. çünkü katil çukurova'da fellah diye anılan vatandaşlarımızdandır ve hiçbir fellah yurttaş mhp'ye oy vermez. olayı bahane ederek mhp ye saldırmak en hafif tabiriyle cehalettir.

not 1 : katilin fellah kökenli olması tesadüftür. her milletten cani çıkabilir. fellahlar canımızdır ve bu vatan hepimizindir.
not 2 : mersinde yaşadığımdan bu bilgiler edinildi.
Hay alevinizin de mhpnizin de...

Bu ülkeden nefret ediyorum mk.
kişisel bişeydir bu, göze alma meselesidir, partilerle alakası yok, deli katil olmayı göze almış işte, ne bekliyodunuz? mhp dicekki git kızı öldür elini kes, öylemi? aptal mk.
katil katildir, siyasi görüşü kimseyi ilgilendirmez. ayrıca mhp liler hakkında yapılan çirkin ve yanlış genellemenin de ne amaçla yapıldığını anlayamadım. sanki diğer görüşteki insanlar sütten çıkmış ak kaşık. neyse artık. burada önemli olan konu insanlıktır. sonuçta vahşice işlenmiş bir cinayet vardır. olayın insanlık tarafıyla ilgilenen zihniyet olduğu gibi, siyası tarafıyla ilgilenen zihniyet de var. ama önemli olan konunun insanlık tarafıdır.
mhpli midir ypgli midir bilinmez ama insan olmadıkları bir gerçektir.
Özgecanın katillerinin erkek oldugu gercegi diye de bi şey var.
Herkes At gözlüklerini çıkarmalı, ve cahil kalmamalı o ülkücüler sadece kabadayı gözüken tipler. oysa kimse araştırıp öğrenmiyor. Herkes karşısındakini yargılamadan düşünsün. Ama bi sorum olucak Neden Kemalist ? Neden Atatürkçü değil yada
Atatürkizm değil kemalizm ? içinde Türk Kelimesi geçtiği için mi (!)
kesin namus bekçiliği yapıyordu geçmişinde, millete ahlak dersi veriyordu. zaten bu tiplerden korkacaksın, içinde bastırılmış duyguları sana öğütleyerek senin üzerinden gideriyor bu açlığını.

bide anlatıp sonuna yapma değip tatmin olan cinsler var ki onlar daha çok yobaz kesim. akp ve türevi yani.