bugün

demek bundan önceki bütün sözde ifadeler gazetelerin uydurmasiydi.

suçlunun anlattığına göre olayın tecavuzle yakından uzaktan alakası yok gibi duruyor.

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28216906
öncelikle ona bu şekilde ifadesini değiştirterek daha hafif ceza almasın ı sağlamaya çalışan o avukatın taaaaa....... yım.

idam midam ne ki, çok kolay kurtuluş,

acı çekmeli ölmeden, ölmeye hasret bırakılmalı bu orospu çocuğu.
Yazıklar olsun... Iyı ezberlemiş dersini.. Kız tahrik etmiş kavga çıkarmış onun zaten tecavüz niyeti de yokmuş.. Kızunuz kendı kendıne sorun cıkarmış, kafasına vurmuş o da erkek ya cevap vermiş... Senin erkekliğine.. Eşinin aklı varsa kaçar senden ...
dün açıklanan ifadeyle uzaktan bile alakası olmayan ifade. fazla masum ayağı bu. evli olduğunu da yeni öğrendim yazık eşine. öldür gitsin diye akıl veren arkadaşına da kendisine de ne ceza verilirse verilsin kimsenin içi soğumayacak çok yazık.. o babaya da şaşırmamak elde değil iki tokat çakıp kendine getirememiş de öldürmelerine yataklık yapmış. kafayı yememek zor.
tamamen avukat senaryosudur , uydurmadır.
böyle uydurma bir ifade olamaz. ulan öğrenci 100 lirayı sana niye versinde dolmuş otobüs kiralasın ,gider taksiye biner o zaman. ayrıca o fatih gökçe isimli nasıl bir arkadaşmış her şeyine yardım etmiş.tam bir padişah fedaisi , ortadan kaldıralımda bilmem nede çok ilginç doğrusu .
daha hafif bir ceza alması için uydurulmuş bir yalandan başka bir şey değildir bu aşağılık ifade... otopsi raporuna bakılarak ona göre kesin ve en ağır ceza verilmelidir.böyle pislik,şerefsiz,vicdanız adi sapık insanların ifadelerini almakta ayrı bir aptallıktır.
ifadede neredeyse aslında özgecan bana tecavüz etmeye kalktı demediği kalmış pes.