bugün

Orospu çocuklarının söylemidir.
Son dolmuş olabilir, doludur o bindikten sonra inenler olmuş olabilir.
Su testisi dedin ya sende bu bi bok çukurunda ölebilirsin mesela.
Seni avukat yapanın da seni adaletin temsilcisi olarak görenin de ... Şu an beynimde hayal bile edemediğim kadar çok küfür dolaşıyor sayın avukat.

Sözde üniversitede adalet için eğitim alıp ruhlarını paraya satan avukatların varlığını tescil etmiş savunma sözü.
orospunun evladı söylemidir. bir kızın öldürülmesine bahane bulmaktır. üstünü örtmeye çalışmaktır. hemde alçalarak.
bir sorudur. cevabını öğrenmek isteyen arkadaşların anası da bir gün o boş minibüs e binerse analarına sorabilirler elbette.
insanda şaşkınlık yaratan sorudur.

arkadaş bu nasıl bir cehalettir, bu nasıl bir mantıktır.

ulan normal insan zaten dolmuş boş olsa da rahat rahat gitsem diye bekler.

ne yapsın kızcağız,

gideceği yere gitmek için 8-10 kişi mi toplasın sağdan soldan.
özge can niye doğdu ? niye yaşamını devam ettirdi ? bunları niye bu ülkede yaptı ? bu eylemlerinin sonucu tecavüzü kabul etmiş oluyor, ölüm ise fıtratında var.

madem başlamış savunmaya bence avukat bunları da söylesin, hak veren çıkacaktır.

edti: takım elbise 300 tl, kravat 50 tl, kemer 50 tl, ayakkabı 100 tl hepsi için mastercard, iyi hal indirimi paha biçilemez.
klasik türkiye gerçekleri. Kusura bakmayın ama bu ülkenin erkekleri orospu evladıdır. Babası orospu olanından. Erkek düşmanı deyip durdunuz bana yıllarca ama sebebi ortada işte. Böyle kahpe döllerini sevmem imkansız. Erkek kusurlu ve şerefsiz bir yaratıktır. Ülkemizde ise erkek tanrıdır. Tecavüz olur kadın suçlanır, cinayet olur kadın suçlanır.

Burda çok iyi erkekmiş gibi yorum yapan sözlük erkekleriyle özgecan'ın katilleri aynı zihniyetteki orospu evlatlarıdır. burda belki kimse cinayet işlemez ama aldatan sevgiliyi döver, terkeden sevgiliyi tehdit eder vs.

hepiniz gözümde aynı türden orospu çocuklarısınız. Özgecan'ın katilleri ve avukatları da o orospu çocuklarından sadece biri. Hepiniz can verirsiniz umarım. En acı şekillerde.

edit: eksile erkekcik. Erkek bana artı verse ben kahrolurum zaten. Eksile ve benle karşılaşmamak için dua et.
Evine nasıl gidebilir binmeden? Her boş dolmuşa binen suçluysa bu dolmuş nasıl dolar? Başlığı açanın beyninde eksiklikler olduğu kesin
Su testisini, su yolunda boş dolmuşa binen avukatın götüne kanırta kanırta sokarım, sebebini kendi kendine bile soramaz cevabını bekleyen bir zat beyanı.
hafifletici sebepten ceza indirtme hedefli bir soru. lakin işte böyle sorularla kadınlar için ülkemizde hayatı giderek daha çekilmez hale getiriyoruz. o yüzden erkek milleti olarak nefsimize hakim olmayı öğreneceğiz; kadını köküne kadar zaptu rapt altına almakla bu iş çözülmüyor, erkek milleti olarak özeleştiriyi ve kendimize hakim olmayı ön plana çıkartmadığımız, kendimize suçu, hatayı asla konduramadığımız sürece bu memleket bir adım ileri gidemez.
ben orospu çocuğuyum cümlesini soru ile söylemektir.

sanırım bu soruyu soran şahsiyeti anası boş bir dolmuşta peydahladı...
bunu soran avukat ise gerçekten, diplomasının, lisansının falan artık neyi varsa yetkili kurum tarafından elinden alınması gerekir.
ulan kız sizin kazanamayacağınız o üniversitelerden birine gidiyordu , sonra da herkesin yaptığı gibi bir dolmuşa binip evine gidiyordu , ne salak insalarsınız siz ulan , boş dolmuş a binmemişti , dolmuş sonrada boşaldı, adam ya böyle insanlarda herşeye bir muhalefet. hepsi kafatascı.
sen koskoca avukat ol, oku yıllarca yapılan savunmaya bak;

boş dolmuşa binersen tecavüzü ve öldürülmeyi göze alırsın niteliğinde. bu ülkedeki okumuş aydın kesimden bile ne hayır geleceğini gösteren vaziyettir.
ozgecan'ın avukatlarının gereken cevabı verdikten sonra
(bkz: peki sizin fikriniz nedir sayın amına koyduğum) şeklinde devam etmesi gereken soru.
2 sanığın müebbet, 5 sanığın da ağırlaştırılmış müebbet cezası almasıyla sonuçlanarak avukata " halt etmişsin" yanıtının verilmesini gerektiren soru olmuştur.
Avukat her şekilde savunmak zorunda. Yapacağı bir şey yok,
Fakat, dolmuş o saatte hala resmi olarak görevdeyse
Katil ülkücülerin yaptığı her şekilde suçtur.
" so tostoso so yolondo korolor "

empati yoksunu ahlaksızın birinin sorusu.
icinde bi parca vicdan kirintisi kalan birinin asla aklina gelmeyecek soru. ama vicdani ve insanligi terkedenlerin günden güne cogaldigi bi dünyadayiz artik. bide avukat olmus bunu diyen yaratik.
sizin gibi boş beyinliler nasıl beyinlerine 'binmek' isteyen bilgileri katlettiği gibi o dolmuşçu da boş dolmuşa binmek isteyen pırıl pırıl bir cevheri katletti dediğim beyan. evet ülkenin kadınlarına sesleniyorum. bu ülkede boş dolmuştan ve boş beyinlilerden uzak durun başka türlü hayatta kalınması zor.
Dolmuş bu biner iner. O tamam da Defne joy foster niye o evdeydi hala anlamış değilim.
rüyandamı özgecanı gördün bu ne şimdi aq tamam haklısında biraz gündeme dair başlıklar açın yav.
bir şeytanın avukatı sorusu.

''dolmuş boş olunca dolmamış oluyor, evet ama bunun konumuzla ne alakası var geri zekalı'' diyemeyen hakim utansın.
bunu söyleyen benim bir meslektaşım, bir hukukçu. hiç mi vicdanın yok be adam bu soruyu sorarken kendinden utanmadın mı?

edit: bu kadar saçma ve tutarsız bir savunma yapmaya kalkan avukatı zerre kadar tasvip etmiyorum. yalnız avukatlara saydırırken özgecan'ı katleden soysuzları ömür boyu çıkmamak üzere deliğe tıkan savunmayı yapan özgecan'ı ve ailesini savunanlarında avukat olduğunu unutmayın.