bugün

o günden sonra tepkiler çığ gibi büyümüş olsa da ne cinayetlerde azalma oldu ne de cezalarda kayda değer bir artış. tek yaptığımız ölüm yıldönümlerinde hatırlayıp kendimizce pek de bir işe yaramayan bir şeyler karalamak. bunu daha fazla yapmak istemiyorum, umarım en kısa zamanda son bulur böyle olaylar.
Allah rahmet eylesin.
görsel
Güzelim kız gitti ne yazık ki.
Yurdun uçmağ olsun
Işıklar içinde uyu.
asla unutamayacağım bir insan. mekanı cennet olsun.
vahşice katledilen bir diğer can, kadın.
Değişen sadece kelimeler ve sayı.
Size aşkı veren, size çocuk veren, size cesaret veren, size erkeklik veren, size kanından kan, sütünden arı duru bir bakış vermeye sebep olan kadınları öldürüyorsunuz ya, iflah olmayacağız.
Hayatı doğuranı öldüren iflah olmaz.
Özgecan' ımızı sevgi saygı ve rahmetle anıyoruz.
Unutmadık, unutmayacağız seni güzel kardeşim.
Mekanın cennet olsun.
ben de dün bu kızı unuttuklarını düşünüyordum ama unutmamışlar. öldüğü zaman haberlerde görmüştüm. o zaman küçüktüm. adam tecavüz etmek istemiş.
Ciğerimizin parçalandığı kadın cinayetlerinden. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir canilik. O adamı da aynı bu şekilde cezalandırmak gerekir. Mekanı cennet olsun.
2015'te televizyondan izlediğim bir kız galiba.
(#45888061).
Babam eskiden tarsus otobüs kooperatifine ait olan araçlardan biriyle mersinden adanaya gitmiş. Hayatındaki en kötü toplu taşıma deneyimi olduğundan, şoförlerin hayvan gibi kaba adamlar olduğundan, hatta tok turizm'in adının bok turizm olarak anıldığından söz ediyordu.
Unutulmadı, unutulmasın. *
duyduğumdan bu zamana beni her hatırlayışımda titreten bir cinayete kurban giden kız.
Nadiren dolmuşlara binerim.
Dolmuşlardaki kameraları gördükçe de ağlarım.
Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun güzel kız.
güncel Önemli Başlıklar