bugün

(bkz: yapacağın versus u sikeyim)
özgecanın ailesinin karabulut ailesi gibi televizyonlara çıkıp medyaya sermaya olmaması gerekiyor.biliyorum acı bir şey kimsenin başına gelmesini istemem ama şunada eminim ki yarın özgecanın ailesini onlarca televizyon programı arayacak.medya toplumu bilgilendirmeyecek sadece bu acı kaybın üstünden beslenecek ve bir süre sonra unutulup gidecek bu güzelim melek.
Munevver olayi aylarca konusuldu. Ahh zayif hafizalar.
Kesinlikle ikiside tasvib edilemeyecek durum ama sahsi fikrim kerane sayisi bi bes-on kat artarsa onune gecilebilecek durumdur.Yoksa sonumuz Hindistan a donecek.
Böyle bir karşılaştırma yapmak için beyinsiz olmak gerekir. Yazamıyorum bile, yalnizca utaniyorum sizden.
yahu mal mal konuşmak için neden zorlar insan kendini. bu konu hakkında neden ikide bir karşılaştırma yapılıyor her yerde...

münevver olayı 1 ay ülkenin ana gündem maddesi oldu, ana haber bültenlerinin süresinin %50 sinden fazlası sadece bu olaya ayrıldı. memleket çalkalandı.

nasıl tepki gösterilmedi dersiniz, alzheimer mısınız yoksa o zaman 10 yaşındaydınız da anımsamıyorsunuz. sırf tartışma çıksın diye böylesine saçmalanmaz...

edit: birde "vs" demiş neden bu kadar mal var şu memlekette...
güncel Önemli Başlıklar