bugün

Türk Sanat Müziği’ni caz altyapıları ile sunan bir Türk Sanat müzikçisi adayı.

müziğe gönül vermek ve eğitimini almak saygı duyulması gereken bir iş. takdir etmemin yanında, kusura bakmasın ama biraz kulak tırmalıyor.

iddialı değilseniz veya boş iddialarınız yoksa, hala duayenlerinden dinlenen eserleri seslendirdiğiniz bir albümü piyasaya sürmenin yalnızca hevesini almakla sınırlı kalacağı kanısındayım. umarım fazlasını ummuyordur çünkü haketmiyor.
Ben geçenlerde Mesut Yar'ın programında izledim. Ben gayet başarılı buldum. Alternatif coverlar önemli bence. Bunu yapmaya cesaret eden kaç sanatçı var ki?
annemin/babamın zamanında kaldığını düşündüğüm türk sanat müziğine ilk kez heves etmemi sağlayan genç yorumcu. arkadaşımın mesut yar'ın programında ilk kez dinleyip, 10 kişi evde takılırken "abi şu kadını bi'dinleyin" diye açması sonucu tanıştım. cazı da çok dinleyen bir insan olmamama rağmen "kırmızı gülün adı var", "ada sahilleri" gibi bilinen türk sanat müziği eserlerini, kızarmış ekmeğe yağ sürer gibi yorumlamış kadın. o gece elimizdeki biralar ne ara rakıya dönüştü, o kavun nerden çıktı ve biz ne ara kol kola omuz omuza olduk bilemiyorum; ama uzun zamandır bu kadar keyifli hissetmemiştim.
Bir gün canlı performansına da denk gelmeyi umuyorum.

Hızlıca havaya girmek isteyenler albüme şurdan göz atabilir: http://www.deezer.com/track/77783991