bugün

iki gün sonra kış gelecek doğalgazını kesecekler, sonra elektrik fiyatlarına bir %25 daha ekleyecekler, keyfi olmazsa bütün iletişimini kesebilecekler.

özelleştirmelerin bu bölümlerini hiç aklına getirmeyen, bir kaç ağdalı söz öğrenmiş ancak bu sözleri nasıl işleteceğini bilmeyen kişiler desteklediği özelleştirmelerin sonuçlarını acı bir şekilde öğrenince ne yapacaklarını bilemeyecekler o zaman çok güleceğim çok ama iş işten geçmiş olacak.o liberaller ülken üzerinden milyon dolarlar kazanıyor hemde senin insanlarını üç kuruş maaşla insanlık dışı şartlarda çalıştırarak.
küreselleşmeyi anlamamış* bünyelerin mantıksız düşünceleri. ver kurtul, küresel ol aq!
habibi haklı tabii!
neden?
karşı çıkıyorum bağırıyorum,
yandaşlarınıza peşkeş çekmeyin diyorum tüpraş'ı telekom'u
bakıyorum
ulan .mına koyum satmışlar!
demek ki karşı çıksam da çıkmasam da
satılıyor.
demek ki k.çımı yırtmam boşuna ve manasız.

serbest piyasa kıçındaki donunu b.kuna kadar alınca bağırmanın anlamsız olduğunu bir gün anlayacak.
yağma hasan'ın böreğinin bir gün midenize oturup, sizi kabız yapması dileğiyle...
kapitalist dünya düzeninde kalkınmanın sadece özelleştirme ile olacağını sanan bünyelere nacizane tavsiyem aşağıdaki bakınızdadır
(bkz: vladimir putin)
özelleştirmeden sonra yiyeceği kazığın farkında olan, halka arz ediyoruz deyilip hisselerin büyük bölümünün yabancılara satıldığını bilen, işletmeyle beraber arazinin yani toprağında satıldığını idrak edebilen insanların tepkisidir. manasız değil gayet yerinde bi tepkidir.
(bkz: akp li zırvaları)
(bkz: unakıtan dan çok unakıtancılar)
manasız olan özelleştirmeler değildir. özelleştirmelerin bile bir sınırı olmalıdır ve araştırılması yapılarak doğru kişilere, özellikle yerli sermayeye katkısı bulunacak kişilere, şirketlere satılmalıdır. yoksa küresel dünyanın özelleştirilmiş sömürgesi olmaktan kaçış yoktur.

aynı zamanda, özelleştirmelere karşı çıkmak, bu saatten sonra manasızdır. zaten ne var ne yoksa satıp, paraları çıtır çıtır yediler, yiyorlar. elde avuçta kalan son şeyleri de parası olan bir babayiğit çıksa da satın alsa, hazır birileri bohçayı yere sermişken.
güncel Önemli Başlıklar