bugün

Zall. Seni mod yapayım mı diye mesaj atıp duruyor.
Erkeğim diyorum. O da evet bana erkeğim de diyor.
görsel
karpuzkabugu ve deep house sapıkları. beyler bi salın bizi be..
(bkz: donuz)
ana avrat sövüp donuza atacaksiniz bu kadar basit iste.
ilk defa adımın olmadığından kesin emin olduğum bir Liste.
Bolca vardır. (bkz: şerefsizimbenimaklımagelmişti) bana sevişelim mi? Yazmıştı kimbilir kaç kişiye daha yazdı silik yemiş ohh olmuş.
Onlar yüzünden bizim gibi kaliteli erkekleri kaçırıyorsunuz kızlar. ağlayın...
bir kimseyi cinsel amaçlı olarak taciz eden kişi hakkında mağdurun şikâyeti üzerine hapis cezasına veya adlî para cezasına hükmolunur. bu suçun sözlükte işlenmesinden dolayı yarı oranında ceza arttırılır mağdur yazarlarımiza duyurulur *
nicki geçen kimseyi tanımıyor oluşum neden..

hadi her şeyi geçtim.

tanımadığınız, kim olduğunu bilmediğiniz, sözlükten birine yüz vermemesine rağmen takıntılı olmak nedir beyler? işsiz olunsa yine yapılmaz.
görsel
Erkeğim kadın gibi herhangi bir entry girmedim. nickte prenses geçtiği için deep house ve karpuzkabugu bana yazdı da yazdı. Kadın yazarlara ne kadar mesaj attıklarını tahmin edemiyorum.
(bkz: vay anam neler dönmüş serhat ya) hep vermek istediğim bakınızı verdikten sonra;
şu 'kız olduğunu belli eden nick' falan geyiği yapmayın totoşlar, içki içen kıza tecavüz edilebilir diyenden ne farkınız var! boş boş yazmayın da kim neymiş, taciz edilenler ifşalarını yapsınlar. arada kalabalık yapmayın. ben de bu sosyal mesajımı verdikten bir süre sonra bunu silerim muhtemelen.
Erkek erkeği nasıl taciz eder?

Dedirtendir...
Online yazar listesinin halen daha yapıştırılmadığı listedir. Oysa birisi çıkıp hemen bu muzipliği yapıyordu. Beni en çok bu gizemli yazarlar taciz ediyor. 333. Gizemli yazarı çok merak ediyorum.
Neler dönmüş serhat.

Reelden tanıdığım ve görüştüğüm 1-2 hanımefendi var. Onlar bana göstermişlerdi mesaj kutularını. Bazıları Cevap almamasına rağmen hayvan gibi yazıyordu. Hem de ne salak salak mesajlar.

1-2 tane de uzun yıllardan beri muhabbetim olan kadın yazar var. Onlar da gönderiyorlar bazı tiplerin ısrarlı mesajlarını. Özellikle bu listede 1-2 kişi, benim gördüğüm mesajlardaki kişilerle aynı.
Hatta gördüklerimden eksik olan bile var bu listede, hayret nasıl yazılmamış dediğim.

Bu mesajlar öyle 'selam, tanışalım mı' gibi değil. 'Yok numaranı ver, yok senin yaşadığın şehre geliyorum gel bir kahve içelim, yok sen güzel kızsındır kaldırdım caps atsana' gibi şeyler.

Beyan esaslı bu listede iftiraya uğrayanlar yoksa şayet yerinde bir hareket olmuş.
Ha sürekli sapıkça şikayetler aldığını söyleyip söz konusu kişileri ısrarla donuzlamayan kaşarlar da var, onu da es geçmeyelim.
Mesaj alımını kapatın neyin tatavası bu anlamadim.
Mesajlaşacaksanız yallah watshapp a.
jerry drake nikli yazara iftira atılan listedir. onun karı kızla işi olmaz evet..
Bir an heyecanlandım, ben var mıyım diye. Yine yokum!

Neyse artık yarın cuma namazına gitmeyen yazarlar tam listesinde yer alırım.
ismimi göremediğim liste.
hal böyle olunca olmamış liste.
(bkz: yapacağın listeyi sikeyim)
(bkz: antimilitanist)
O kadar attığım mesajlar; " üzerinde ne var, yalarım" minvalinde olsa da adımın geçmediği listedir.

Sırf bu yüzden yalan yanlış olabilir veya özenle hazırlanmamış listedir.
görsel
Tacizci olmaktan gurur duyanlar çıkmış. Yaptıklarını o kadar normal görüyorlar ki, listede isimleri olmadığına seviniyorlar. Kimisi de " tatava yapmayın, engeli basın" gibisinden bir şeyler söylemiş. Yemin ederim sosyolojik vakasınız, araştırılmanız gerekiyor. Kimse kimseyi engellemek için çaba sarf etmek zorunda değil ya. Siz insanları rahatsız etmemek zorundasınız. Listeye katkı sunan, susmayan arkadaşları tebrik ediyorum.
bunu yapabilen biri varsa, bence burada durdurulması çok anlamsız, "uludağ sözlük temiz kalsın."
Sayın kadın yazarlarımız. Sessiz kalmayın. Özelden taciz eden yazarları ifşa edin.edin ki başkalarına da yapamasınlar.
güncel Önemli Başlıklar