bugün

Polise gitmeye üşeniyorsanız (ki üşenmeyin ama yine de) numaraları verin engel listesine. Temiz. Ne aramalarını görüyorsun, ne de SMSlerini.
Orospu çocuğudur.
iki saattir uğraştığım sapıktır. yıl 2016 hala var mı bu tipler demeyin varlar hala aramızdalar. Başlangıçta bizim arkadaşlar yine beni keklemeye çalışacak diyerek açtım. dinledi sadece. bir kez alo kimsin dedikten sonra kapattım. Sonra tekrar aradı bu sefer konuştu. Bakın taktikler bile hala aynı. Doğulu şivesiyle ismini söyledi. Kendi kendime dedim kapat muhattap olma. Beş altı kez aradı açmadım. Sonra özele kapattım telefonumu. Sanırım intikam almak için bütün arkadaşlarına dağıttı. Bir sürü farklı numaradan aranmaya başladım. Babam açınca gelen çağrıları sayılar azalmaya başladı,biter yakında.
Ülkede insanlar ölüyor, havalar desen öldürüyor. Milletin uğraştığı şeye bak lan.
Hala mı varlar ya. Cep telefonları ilk çıktığında modaydı.
telefon sapığı olmak için özelden aranması şart. o yüzden özelden aramayan telefon sapığı işin ciddiyetini kavrayamamıştır. en güzel telefon sapığı telefon klübesinden arayanıdır tabi. hem gizemli hem korkunç hem profesyonel. telefon sapıklığı ile ilgili geniş bilgi için bizi arayınız.
bazıları cidden sapık olmaz. arayıp muhabbet eden manyaklar da var. gerçi özelden arayan adamla muhabbet eden ben daha manyağım ama olsun.* en sonuncu mesela bir biradan bir şey olur mu diye sordu. gündüzdü. hava da sıcaktı. çok içmemesi gerektiğini, ferahlamak için en fazla bir iki ellilik içmesini söyleyip nasihat edip kapattım.*
sevdiğinin Sesini duymak isteyen kişilerin yaptığı eylem. ama bazıları sırf insanlıktan çıkarmak için yapar.
yaklaşık bir aydır aramıyordur zat-ı alileri, sağolsun rahat bıraktılar.
maliyet hesabı yapılmadan yürürlüğe konulan kanun maddesi gibidir.
kar amacı güdülmeden yapılan yapılan faaliyettir.
ana avrat düz gidilmek istensede "ya o ise?" diye düşündürür adamı bu sapık.

yeterki arasın bir alo desin kapasın. özelden, gizliden, ödemeli, düz. ne şekilde ararsa arasın.. yeterki arasın. sesini duyurmasa bile olur. nefesinin sesini bile özledim..
uzakta sevdiği olanın umut kapısıdır.
güncel Önemli Başlıklar