bugün

En iyisi özel mesajdan küfür edenler bile var.
erkekse eğer vurduruyodur kanımca.
cool oldugunu dusunen yazardir.
eleştiriye açık olmayan Yazarlardır.
Maldır.

Başka açıklaması yok.
Kettle değildir.

Yazın arkadaşlar elinizi korkak alıştırmayın.
Evet. Kapattım çünkü hiç arkadaşım yok. Mesaj atan da yok.
girilen entryi götüyle anlayıp laf sokmak için mesaj atanları da engelleyecez de nerden keyif çıkacak?
Kapalı dedim 12 mesaj gelmiş. O değil mesajı atanlar da hep erkek! Noluyonuz lan.
Bazen fikirlerimizi belirtmek istediğimiz halde ulaşamadığımızdan bizi üzen yazarlardır.
Kapalıdır çünkü tahammülsüzdür. Benimsemediği şeyleri yok Uğruna yazar ve tabularına esir düştüğünü kanıtlar. (bkz: laik ateist)
Yakın zamanda aralarında bulanacağım yazarlardır.
benimki hep kapalı sadece 22 yaş üstü bayanlara açık.
Benimde 23 yas ustu kadinlara acik sadece.
Var bi tane yazar tanıdığım. Kime artistlik yaptı da kapattı bilmiyorum.
Why? To mock? i need your help but i wish i can trust you..
Yok bura ora degilmis devam edin siz.
özel mesajı kapatmayıp özel mesaj atmayın lan diye entry giren yazardan iyidir.
Bir derdi vardır.
Yazarları off moduna alan yazarlardır.
Bazen olmasi gerekeni yapmaktir.
.
Amaci sadece sozlukte vakit gecirmek olup kimseyle tanismak ya da tartismak istemeyen, ayagini sicak kafasini serin tutmak isteyen yazarlardir.

Biz bazi kopeklere nasil kibarca host derizin derdindeyken "host ulan host"tan bile israrla anlamayip havlayanlari gorduk. Sizinle mi ugrascam lan. Normal insanlari tenzih ederim. Aksama kapatiyorum ozel mesaji ve keyfime bakiyorum. Size de belediye baksin, kisirlastiriyo mu napiyo gerekeni yapsin. Hadi eyvallah.

Edit: "aksam" lafina takilan bazi kendini sivri zekali sananlar; Neden bu kadar dogrucu mahmutsam...
Telefonumun uzun bir sure yani neredeyse aksam saatlerine kadar cekmeyecegi bir yere dogru yol aliyordum o sirada. Once entryi girip sonra nereden kapaniyorsa bulup o zimbirtiyi kapatacaktim ozel mesaji. entryi bile zar zor yetistirdim yazarken, 3 saniye sonra cekmiyordu telefon. Bu zaten size yapacagim ilk ve son aciklamadir. isteyen istedigini dusunsun umrumda bile degil ama kendinizi cok fazla zeki sanmayin derim.
mal yazarlardır. insanlarla konuşmayıp buraya kuru sıkı sallamaya mı geldiniz lan. şuradan birkaç kızla tanışıp buluşsanız fena mı olur yapmayın etmeyin çok yanlış yoldasınız vesselam.
en son yapacağım şey, kimleri getirdi bana heyyy gidi heyyyy. *
Aralarında benim bulunmadığım gruptur. Konuşmayı sevmezler.
Ben de bır ara kapattım ama baktım kı sadecemesajlar degılbıldırımlerın hıcbırı gelmıyor ben de yenıden actım.
güncel Önemli Başlıklar