bugün

(bkz: sözlük mandıraya dönmüş)**
allah korusun.hiç bana denk gelmeyen gelmeyen öküzlerdir. aman gelmesin de.zaten çaylak oldum ,özel mesaj mı kaldı yahu .
bana denk gelmeyen fakat olsa ne güzel olur dediğim öküzler.
buna küfür ettirmeyi zorlayan öüzleride dahil etmek lazım.Hayır küfür ettiğimden değil ama bazen çok zorluyorlar. hatta bi adres verip düelloya çıkmak istediğim bile oluyor.
özel mesajların moderatör tarafından okunamıyacağını sanan öküzlerdir.
klavye artizidir.

(bkz: adres ver lan)*
sözlükten uzaklaştırma sebebidir. hemen şikayet edelim.
öküzün önde gidenidirler. lan geri zekalı tav olduğun başlığın altınada küfür etsen aynı cezayı alacaksın. tabi içerde dayın yoksa.
insanlıktan nasibini almamış saygısızlardır. şikayet etmek moderatöre bildirmek gerekir.
(#12817323)
eziklerdir. gerçek hayatta insanın gözünün içine bile bakamayan savunmasız kedi yavruları sanal ortamda kaplana dönüşürler.
gerçeklerden kaçamayan, zoru görünce agresifleşen yazar tipidir.körü körüne bağlandığı insanların rezillikleriyle yüzleşmekten korkar, doğrular yüzüne vurulduğunda bağırıp çağırarak üste çıkma hevesi güder.
ağzına biber sürülüp betona gömülmelidir. olmadı kolombiya kravatı yapılıp boğazda yüzmeside sağlanabilir...
1 adet uludağ sözlükten uçurulma bileti kazanmış yazardır. tebrikler.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)**
şaka bir tarafa, ekran görüntüsü alıp yöneticilere bildirilmeli, dozuna göre sözlükte ifşa edilmeli.
başlık açacak nesi var bunun, engelle ve şikayet et. zır zır zır. hayır söven ben değilim, ne işim olur koca koca ablalarla.
Sözlükte yeri olmayan yazardır.
Şikayet etmek de fayda etmez, en fazla 2 veya 3 gün çaylaklık olur.
bunu önlemek için ya böyle okkalı bi çaylaklık süresi koyucaksınız ya da bırakıcaksınız isteyen istediğine küfür etsin.
bi çaylaklığı haketmiştir.
(bkz: çok ayıp ediyorlar onların ben amlarına koyayım)
Böyle ibne gibin puşt gibin bişeydirler.
basarsın "x"e gider mod'a. çaylak ederler. ne kadar uzattınız. yok bunu yapmayacaksanız, o zaman ses etmeyecek, ne cevap vereceksiniz ne birşey. silersiniz mesajı gider.
sözlükten uçurulması gereken yazardır müsvettesidir.
Küfürün bulunduğu mesaj(lar)ın altında bununan üç noktaya tıklayıp [...] şikayet et butonuna basılıp varsa notunuz ekleyip şikayet edilmesi gereken yazardır.
en kötü iki hafta çaylak olacak yazardır...

kimse bana küfür edemez....
Gece gece türkçe hocamın kulaklarını çınlatmış... Kişiliksiz ezik ufaklıktır...