bugün

kendi g.tünü kaldırmak isteyen ya da o mesajları silmeye üşenen yazardır. art niyet aranmamalıdır.
üşengeç yazardır. satanist evlat arif ile yoğun bir siyasi tartışmaya girdiğimde bende o yazardan olmuştum.
farmville mantığıyla bir umut yellow ribbon kasan yazardır.
hatıra olsun diye biriktirir.
kuzenimde 250 tane özel mesaj vardır.*
ona özenen bende de 25 özel mesaj vardır ama hayal kırıklığına uğradığımı düşünüyorum. biriktirdikçe artacak sanardım ben.* *
(bkz: kaç tane özel mesajı olduğunu belli etmek)
vefalıdır.
(bkz: mesaj silen insanlar)
(bkz: sözlükte özel mesajlarını hiç silmeyen insan)
silmeye üşenen yazardır. moderatöre komple silelim diyorum teknik mesele bizi aşıyo abi diyo.zalla mesaj atıyorum iplemiyo.

(bkz: nerde bu devlet nerde bu millet)
koleksiyona düşkünlüğü vardır ya da o kadar emek verip yazanlara acıdığı için silmeyen yazardır.
götünü kaldırmak isteyen yazardır ve art niyet aranmamalıdır cümlelerini bir entrye nasıl sığdırdığını anlayamadığım yazar başlığı. sıkılmış heralde.
kiminle ne konuştuğunu bilmek isteyen yazardır. birisiyle konuşurken geçmiş tuşuna basar ve döküme bakar. tertip düzen adamıdır.
silmeye üşenen yazardır.
(bkz: fotograf cekebilen kara sinek)
*
koleksiyoncudur
üşengeç yazardır benim gibi. az önce hepsini temizledim 5 tane daha geldi şimdi sileceğim de üşeniyorum. dur sileyim bari güntekin.
bu kişi evdeki çer çöpü de bir kutuda biriktirir, atmaya kıyamaz birçok şeyi. ilginçtir vesselam.
toplu halde mesaj sil hanesi olmadığından, uğraşmayan yazardır.
aynı zamanda bütün kıyafetleri çekmece dolap dışında olan yazardır.
bulaşıklar kokmasın diye de bulaşıkları buzdolabına koyan yazardır.
bu başlığı görünce kendini çok pis hissedip temizlemiş yazardır. *
kefenin cebinin olmadığının bir an önce farkında olması gereken yazardır. ne alaka bilemedim ama öyle biriktirerek, cimrilikle hayat geçmez.
balık hafızalıdır. * mesajlara bakarak, daha önce tanıştığı ve ismini unuttuğu yazarlar hakkında bilgi arar. didiklenir mesajlar. *
benim aksime mesaj kutularını boşaltmak gibi bir hastalığı yoktur belli ki.
daha huzurlu, takıntısız bir ömür geçireceği kesindir.
bi yazarla daha önce mesajlaşıp mesajlaşmadığını unuttuğunda geçmiş butonunun kendisine yardımcı olmasını bekleyen yazardır.
Kesinlikle ben degilim. ne demis ee sonra ne demis ondan sonra ben ne demisim diye her gun hepsini okumamak icin silmek lazim. adam deli olur be.
o benim, mesajları sil(e)memenin biriktirmek anlamına geldiğini yeni öğrenmiş bulunmaktayım. ama kendi açımdan farkettiğim, mesajların benim için çok da bir gerçekliğe sahip olmadığıdır.
ne olur ne olmazına biriktiren yazardır, nostaji içinse ayakta alkışlanır.
güncel Önemli Başlıklar