bugün

büyük ihtimalle sözlük ortamında ya da internette kendini cool sanan insandır. karizmatik olduğunu sanır ama iticidir.

not: böyle bir şey yaşamadım.
özel mesajın içeriği ile doğru orantılıdır.
Burnu büyük yazardır efenim, hayır gelmez bundan. Laf dalışına girmeyiniz
benim de karşılaştığım yazardır. özel mesajlar atınca tersleyeni var ki sebebi adımın unisex olmasından dolayı beni erkek sanması ve onu işlettiğimi düşünmesi. hayır ben napiim seni acabağ? kandırmaya çalışsam arzu derim mehtap derim. azalarak bitin lütfen.
+ canım çok güzel yazmışsın swh swh
- sana ne olabilir.
+ verdiğim şukular haram olsun, siktir git.
-ahahhaha entry süpermiş yaaaa çok güldüm * :d
+banane göt.

ayıptır, yapmayın.
malum günündedir, üzerine varmayın.

- ne mesaj atıyorsun zaten her yerim şiş şiş!!!
terbiyesiz yazardır.
edepsizdir. insan gibi cevap verse ne olur sanki. peh.
Atılan mesaja bağlıdır sanırsam biraz.
Sözlükte henüz yeni yazarların düştüğü gaflettir. Bilmezki attığı mesajlara kezbanlar mahmutlar cevap verir. Sanki asılmak için mesaj atıyoruz amk!
(bkz: devecialpay)

Fixtir. "KAYBOL." Denemesi bedava.
Ibnedirler ve egoları tavandır .
Terbiye yoksunudur.
Ağzına ağzına vurulasıdır. Ketçap döküp yenilmeyesidir. Soyu kuruyacasıdır.
gaydirler. yavşaklikta üzerlerine yoktur.
kendilerini bir şey sanıyorlardır. bir de bunların geri dönmeyenleri de mevcut. al kafalarını vur duvara.*
Bunlar bayan yazarlarimizdir. Otobuste metroda yanlarina oturunca resmen koltukta kacacak delik arayip, aman yaklasma bana bakislari atarlar. Elinden gelse oturma bile diyebilirler. Ha yer istemeye gelincede masum kedi gibi sürtünür, kore gazisi ayağına yatarlar. Siz yer veripte oturuncada bi tesekkuru cok gorurler.

Bu yuzdendir yaşı baya bayaa buyuk olmadigi surece hic bi bayana yer vermem.
Yakışıklı/güzel havalı karizmatiklerdir. Tanımadıklarına ayıracak vakitleri yoktur. Popolar kalkıktır.
Anlayışsız, Haksız ve kibirli bi tavrı varsa; g*tüne çok değer veriyordur. Öyle herkese vermiyor.
Uğraşmayın megalomanlarla,
yoktur. bizi tersleyecek adam cami duvarına işeyen köpek gibidir. eceli gelmiştir.

atarlı ağır abi mode: off.
ya kezbandır ya da erkeğin kezbanıdır.
mesajın içeriğine bakarak değerlendirilmesi gereken yazardır.