bugün

sözlük yazarlarının birer özel güç seçme hakkı olsa hangi özel gücü seçmek isterlerdi.

çok net ışınlanma, benim kadar üşengeç bir adam için daha iyi bir şey olabilir mi ya. ama akıl okumada güzel bir seçenek gibi duruyor.

aynen coni.
(bkz: hiro nakamura)
istediğim zaman istediğim kadar Görünmez olmayı.
Magneto olma ozel gucu.
Atomları değiştirebilme.
(bkz: tp)
Kesinlikle ışınlanma ..
scarlet witch in sahip olduğu tüm güçlere.
duygusuz ve gamsiz olmak isterdim, o zaman her gecen gün hayati ben yönlendiriyormussacina hem eglenebilirdim hemde huzurlu olabilirdim.
Geleceği görmeyi isterdim.
Zamanda yolculuk mumkun degilse ya cok hizli olmak (flas) ya da zihin kontrolu. Ewet hepsi zengin olmak icin. Dunyam dar ulan benim.
Ben hep uçmayı hayal etmişimdir. En büyük hayallerimden biridir: kız arkadaşımla kavga etmişiz, onun penceresine tıklıyorum, havada beni görüp şaşırıyor, ona elimi uzatıyorum geceye doğru uzanıyoruz. O yıldızları izliyor bense onun gözlerini...
Her kafadan insanla muhabbet edebilmek. Mutlu olmanın tek yolu.
Şu üniversiteyi bitireyim yeter.
Işınlanma. istediğim yere ışınlanıp istediğimi alıp kaçardım.
ışınlanmak.

değer verdiğim insana yakın olabilmek için...
tek bir sey isterdim, save-load. Oyunlardaki gibi. Save'leyecegim. Olursem ya da canim isterse en son save e loadlayacak hayat beni.
Yiyip yiyip kilo almama gucu isterdim.
Nutfen olsun oyle bi sey.
yürüyen uçak..

şaka bir yana sorumluluk gerektirmeyecek bir şey isterdim. zihin okuma ilk aklıma gelenlerden biri. ancak insanların zihinlerini okuyabilmek bir yerde çıldırtır insanı. diğer insanların aklından geçen kötü düşünceleri ve planları bildikten sonra bunu yapmasına izin vermek bir yerden sonra kendini o suça ortakmış gibi hissettirir. karşı çıksan da nereye kadar dayanabilirsin.

ezcümle zihin okuma bana ağır gelir. uçabilmeyi isterdim herhalde. girdisi çıktısı yok. temiz iş.
insanların beni sevmesini isterdim, özellikle o nun.
görsel

(bkz: görüncek adam)
(bkz: içmail abi) *
düşünceleri okuyabilme ve gelecegi görme çok degil 1 saat ileriyi görsem yeter.
Zamanı durdurma der susarım .
Yemeye içmeye nefes almaya gerek duymadan yaşayabilmeyi isterdim yiğenim. Sonrasında cosmos a çıkıp kaybolmak. Ama sigara içebileyim tabi.
Görünmezlik ve zihin okuma.
güncel Önemli Başlıklar