bugün

kayıttın 1 ay sonra bana böbrek bulan
dün gece böbrek nakli olduğum ve şuan yatmakta olduğum devasa hastane.
bana nakil önceliği vermiş can hastane.
kafeteryası dinlenme tesisleri gibi fiyat uygulayan hastane.
uçuk fiyatlara ameliyat yapan bir hastane.
kardeşim üniversiteye gideceği için, en kısa zamanda ameliyat olması gerekiyordu, en yakın günü de bunlar verdi, mecburen burada yaptırdık.
Kardeşim varikosel ameliyatı oldu, onunla birlikte aynı anda ameliyat olan kişiler akşama doğru taburcu oldular, biz kardeşimi iyi görmediğimiz için çıkartmak istemedik, bunu bile tuhaf karşıladı hemşireler, lan size ne amk, sen hak vermişsin 1 gece kalabilir diye.

kardeşim sürekli ağrım var, şişkinlik var diyordu bunlar "ameliyat oldun, normaldir, abartma" falan diyorlardı. Bi sonraki gün sabah çıkaracaktık bayağı bi şişik vardı, hemşireyi çağırdık bi şey yok dedi, doktoru çağırdık şok oldu, hemen ultrasona aldı, sonra geldi açıklama yaptı, böyle olmaması lazımdı, çok fena şişmiş yumurtalıklar döndü sandım, tekrar ameliyata alacaktım dedi, iltihap varken ameliyat etmişiz falan dedi, ulan iltihaplı diş bile çekilmez amk, böyle iş mi olur.

neyse aldığı paranın karşılığını vermeyen hastane, gitmeyin amk.
acile gittiğinizde sizi üst kattaki x polikliniğine yönlendirip, ardından tekrar acile indirdikten sonra kol gibi muayene ücreti alan hastane. acil servisinde doktor var mı desen o da yok. (bkz: ticarethane)
öğlenden beri 2 kez elektrik kesintisinin yaşandığı hastane.
1 yıldır beni sontayla yaşamak zorunda bırakan hastane.
havayı uçurmak istediğim moralimi bozan hastanede. 14 aydan beri idrar sontasını çıkarmadılar amına kodumun itleri. Beni nakil olduğuma pişman ettiler.
Tüp bebek tedavisinde bana cok yardimci olamadilar.selman Laçin beyi tavsiye ederim.
Psikolog arıyorsanız tavsiye ettiğim hastane. Seans 80 TL.
ise giris icin istenen saglik raporunu vermeyen hastanedir.
eli kolu kopuk suriyelilerin tedavi olduğu hastane.
yeni binası yeni yüzyıl üniversitesi tıp fakültesi yapılan hastane.
hizmeti süper olan hastane.
hemşireleri hastalara yakındır ve iyi ve saygılı davranır.
tüm bayan personelleri modern ve şıktır maşallah.
şu ana kadar gördüğüm en iyi hastanedir.
bu yazıyı organ nakli merkezinden yazıyorum.
Organ nakli bölümünde tedavi gören hastalardan artık para alındığını söylenen hastane. Az önce aradım, hemşire bilgim yok dedi.
Sadece kan, idrar tahlilinden 54 tl alıyordu benden.
Umarım iddia doğru değildir.
Edit: ne yazıkki doğruymuş.
Yatışda gün başına 200 lira alınacakmış.
Amına kodumun partisi haataneleri gene zengin edecek.
Benden aldığı muayane ücretine zam yapıp 54 liradan 70 liraya çıkarmış hastane.
recomax sayesinde bütün kadrolarını sözlük olarak tanıdığımız hastane. allah şifa versin ayrıca recomax.
Bursa Mahallesinde ordaki hastane. Böbrek nakli olduktan sonra yeni böbreğinizide kaybedebilir siniz.
kadrosunda 138 doktor ile rekor kıran hastane.
profesör 27,
doçent 22,
yardımcı doçent 43,
operatör doktor 10,
uzman doktor 41 tanedir.
recomax'ın ortak olduğu hastane. evet.
kefeteryası çaya zam yapmıştır.
1 bardak çay 2 tl den 2.5 tl ye çıkmıştır.
simit sarayı ile yarışıyor amk.
güncel Önemli Başlıklar