bugün

gözlerinde ki hafif çekiklik sayesinde çok güzel görünen kızlardır. minyon tipleriyle çok hoşturlar. yahu biz bunlarla mı birleşsek ne hemde soydaşlar yeni nesil çocuklar ortaya gelir denilesi insanlardır.
(bkz: isigim sana asigim) *
en bilinenlerinden bazıları Türkiye'de de albümleri çıkan Yıldız Usmanova ve 90lı yıllara damgasını vurmuş Şahsenem'dir. Yıldız Usmanova hâlâ müzik piyasasında var,hatta bazı ünlü şarkıcılarla düet de yapıyor ama Şahsenemi merak ediyorum cidden. 90lı yıllara bir damgasını vurdu pir vurdu ama sonra gözden kayboldu. çocukken ne çok dinlerdik şarkılarını ama bayadır yeni albüm çıkarmıyor bildiğim kadarıyla, müzik yaşamını bıraktı herhalde.
gülünce gözlerinin içleri güler ki baygın bakışlı, yaygın yakışlı olurlar.

- ah! boyları da az uzun olaydı ne vardı.
kırgızlar gibi gözleri çok çekik değil. biraz azeri kızlarınada benzerler. gözleri iridir.
pek güzel değiller.
bir azeRbaycan kızları değildir.
Off ki ne off kızlarıdır.
Güzellikleri dünyaca ünlüdür.
görsel
Onlarda insandır. Türk kızıyla kapışamazlar. Handicap 14 türler bu arada.
çekilin uzman geldi.

özbek kızları harikadır. karakter olarak biraz türk kızlarını andırırlar ama kesinlikle bizimkilerden çok daha iyiler. şımarıklık yoktur, prenses sendromu yoktur, türk kızlarından daha sadıklar ve erkeğe değer verirler. görünüş olarak türk kızlarından 1-2 tık daha iyiler.
oral seks yapmazlar.
ekmek yıyorum ordan diyorlar. yanı 5 tanesi için diyebilirim.
memeleri küçüktür.
önüne gelene verip bir tek seninle takılıyorum derler.
oral seks yapmazlar diyen arkadaş hem çok haklı hem de tecrübeli, evet kötü özelliklerinden bir tanesi oral seks yapmamaları.
çekik gözlü ve aşırı esmer olurlar.
Genellikle alt dudakları üstün iki katıdır.
Düzenli olarak yeşil çay tükettiklerinden zayıf olduklarını duymuştum fakat şu güne kadar zayıfına rastlamadım.
o vahşi çölün türkistan genleri beni mıknatıs gibi çekiyor. birde tek kaşlı orta boy göğüslü türkistanlılar var o başka bir şey zaten.