bugün

gata'da nöbetçi tabip subay, şifa üniversitesi dekanı prof. dr. mustafa sarsılmaz'ın iddiası.

"cesedinin bozulmadan günümüze kadar gelmesinin sadece bilimle açıklanamaz" demiş mustafa efendi.

"eğer bir insan mağdur edilmişse, iyiliği dokunmuşsa 'şehit' ifadesini kullanıyoruz. onlar korunuyor. rahmetliyle ilgili bu kadar şey yapılmış. düşünün, 'alelacele defnedilmiş' tarzında bir yaklaşıma rağmen allah onu 19 sene nasıl korumuş görüyoruz."

bu herif doktor. allah muhafaza hastalansak bakacak bize...

allah muhafaza...

yapılan sefilce nemalanma çabasına hiç girmiyorum...

http://haber.stargazete.c...-aciklanamaz/haber-694475

artık her şey koca bir şaka gibi...

resmen ortaçağ'a döndük...
(bkz: turgut özal ın cesedinin bozulmaması)
yok ebenin am-casının oğlu diye beni şaşırtmış başlıktır.

tamamen doğal şartlarla ilgilidir.
(bkz: turgut özal ın ulvi bir cumhurbaşkanı olması)
--spoiler--
sana diploma vereni sikeyim. kabahat sende değil üfürükçü bozması.
--spoiler--

tanım: sakinim geçti...
mezardaki kurtlardan başka bir şey değil.
bu ülke binlerce şehit verdi zamanında, gidin açın bakalım ne bulacaksınız, ben söyleyeyim sadece kemik.
Amacım özal'ı eleştirmek değil ama bu olayı duyunca aklıma hz musa'nın peşine düşüp denizde boğulan ve cesedi çürümeyen o firavun geldi.
Türkiye'de diploma ve makam sahibi olmak için, bazı meziyetlere sahip olmak gibi bir gerekliliğin olmadığını ispatlayan söylemdir. Daha acı olan ise yalnız ve güzel ülkemde birçok koltukta benzer örnekleri mevcuttur.
Tanım 2: "Bilim adamı" sıfatıyla o koltuğu meşgul eden bir cüssenin, acınılası açıklamasıdır.
Not: Elhamdülillah müslümanım.
merhum zehirlendiği için çürüme olayı durmuş veya geçikmiştir.edit bu şehitliğinide kanıtlar.