bugün

zekeri kesilip ağzına verilmesi gereken pisliktir, ne babası...

http://www.8sutun.com/Öz-...cizine-uğradı_107824.html

not: zeker; penis...
(bkz: ensest ilişki)

bu insanlar yüzünden dünya lanet dolacak.
şerefsizdir. baba demek hatta insan bile demek zordur.
böyle insanların oldugunu görmek insanı derinden etkiliyor fakat biraz da umut doluyo insan için demekki ben yine iyimisim lan babam filan kralmıs ha filan diyosun.
dede mi desek baba mı desek diyen çocuklar dünyaya gelebilir.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
olsa olsa orospu çocuğudur o baba bekaret kontrolü için kızıyla seks yapan baba kadar adi şerefsiz ve katıksız orospu çocuğu hayvandır.
(bkz: baba)
bir suçlu arıyorsanız en az bu fiili işleyen yaratık kadar, yıllardır bilinçli olarak şehvet düşkünlüğünü, tecavüzleri ve cinselliği daha çok reyting almak için işleyen medya da suçludur.

"fatmagül'ün cemile'nin suçu ne" diye soranlar

geldiğimiz bu noktada "medyanın suçu ne" diye bi düşünsünler lütfen !
çok karışık akraba bağları oluşacak hadise.
doğan çoçuğun, dedesi olan adam aynı zamanda babası.
Tam bir orospu çocugu . Kim kendi kızıyla ilişkiye girer .
türk milletinin ahlaksızlık olarak avrupa ülkelerini bile geride bırakacagını gösterir.
suçluyu uzaklar da aratmayan durum.

(bkz: diziler reyting için müstehcenliğe sarılıyor)
baba değildir artık.

(bkz: dostum baba demişsin orospu çocuğu çıktı)
yalnız bu rezil olayı anlatan haberde "bunlar ahlaksız avrupa'da olurdu, hay allah nasıl oldu türkiye'de" tadında bir giriş var. ensest ilişki rezilliğinde yanımıza yaklaşamayacağından haberleri yok sanırım.
Orospu çocuğu dediğimiz adamdır, hatta adam değildir. Sadece evrende belli bir hacmi olan nesnedir!
--spoiler--
"kızım telefonu elinden düşürmeyen, erkeklerle gezip dolaşan biridir. çocuğunda benden olduğuna inanmıyorum"
--spoiler--

nasıl bir yaratıksın sen ya? çocuğun benden olduğuna inanmıyorum demiş göt.
lan o zaman kızınla ilişkiye girdiğini kabul etmiş olmuyor musun adi yaratık? "inanmıyorum" demek ne ya?
"kızımın ırzına geçtim ama çocuk yine de benden olamaz" demek. allah belanı versin senin!

he ayrıca, habere "ahlaksızlığın kol gezdiği avrupa ülkelerinde sık yaşanan ensest ilişki örnekleri artık türkiye'de de yaşanır oldu." şeklinde muhteşem ötesi bir giriş yapan bu haber sitesinin de ne içtiğini merak ettim. ulan gerizekalılar; sanki dünya üzerinde ensest ilişkinin görüldüğü tek yer avrupa kıtası? manyak mısınız nesiniz? sanki avrupa'da herkes ensest ilişkiye girerken türkiye üzerinde tek bir örneği yoktu. türkiye'de daha yeni yeni görülen bir şey sanki. bi siktir git çay koy!
baba filan değildir. olsa olsa götü sikilmiş bir şerefsizdir.

ayrıca;
her pislikte hemen avrupa avrupalıyı öne süren, avrupalının ahlaki değerlerine çamur atan türkiye;
-acaba, kendi ahlak değerlerinin yerlerde süründüğünün,
-ahlaksızlık konusunda avrupalının, türkiyelinin eline su dökemeyeceğinin gayet farkındayken, neden kafasını kuma gömmektedir acaba.

çuvaldız ı türkiye ye iğne yi avrupaya batırmak
k.o.ç bir şahıstır k.o.ç açılımını bilenler bilir bu olay arap ülkelerinde yaşansaydı adamı adamda demek istemiyorum şerefsize direk infaz ederlerdi yakalandığı yerde hemde.
Baba değildir. Babalık duygusundan yoksun, en fazla biyolojik babadır benim gözümde. Yaptığı iğrençiğin hiçbir lisanda karşılığı yoktur. Orospu Çocukluğunun birkaç seviye üstüdür.

edit : bu kişi aramızda, eksiledi az önce.
Deliğine eyfel kulesi girsin inşallah.
(bkz: orospu çocuğu)
kansızdır, şerefsizdir.
böyle adamlar idam edilmelidir .
eğer yaptıysa şerefsizdir.

--spoiler--
samsun'da 18 yaşında bir kız öz babasından hamile kaldı.
--spoiler--

ama arkadaşlar, daha suçluluğu mahkeme tarafından onaylanmamış birine suçlu muamelesi yapmak çok yanlıştır. böylece iftiracılara davetiye çıkarıyorsunuz lütfen.
götünde s.k kırığı kalmış bir babadır. baba değilde direk g.tverendir.