bugün

Rezil türkiye gerçeği.

Pühhh.

görsel

Aydın'da evli olan öz kızı H. A.’ya (20) cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan E.K. (64) hakkında 22 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilen iddianamede, yapılan DNA testiyle E.K.'nin, H.A.'nın 2 yaşındaki çocuğunun babası olduğunun tespit edildiği bildirildi.

https://www.ntv.com.tr/tu...ti,vBv09SV74kijqtz6znWiyA
medeni batıda vuku bulmuş şerefsiz babanın yaptığı hadisedir. yatacak yeriniz var mı lan sizin..
Bunlardan çok gördüm.
ifadesini alırken "insan yetiştirdiği ağacın meyvesini yemez mi?" diyen vardı.
Çocuk hamile olmasa olay ortaya çıkacaktı. Özellikle kırsal kesimde bu tür olaylar çok fazla olmasına rağmen bir şekilde üstü kapatılarak zavallı çocuklar ömür boyu sürecek bir ızdırabın girdabına atılıyorlar.
Evlat yetiştirmek ebeveyn olabilmek için ehliyet verilmesi gerekli. Böyle üzücü insanlık dışı olaylarla karşılaşılması için.
Bunun cinselliği yaşamamakla alakası yok denilen rezil olaydır. Ben de cinsel bir eylemde bulunmuyorum uzun zamandır ama kimseyi ne taciz ettim ne de kimseye tecavüz ettim. Bırak böyle bir şeyi yapmayı aklımdan bile geçmedi. Eğitim öğretim çok önemli her şeyiyle.
Edit: potansiyel tecavüzcü eksilemiş. Hıncını benden çıkarma tedavi ol * gerçekler acıdır.
Cezaevinde en kıllı en göbeklisinden bir koğuş ağasının tecavüzünü ziyadesiyle hak etmiştir.
Çok korkunç dehşet verici.
Kızının hayatini mahvettin orospu cocugu. Yıllarca tecavüz etti büyük ihtimalle.
Yetmemiş bir de kızın cocugu babasından şu cümleyi kurarken ürperti tiksinti hissediyorum. Kendimi çocuğun yerine koymak bile istemiyorum, dedem anneme tecavüz edip benim babam oluyor korkunç bir şey bu.
Bunun o büllüğünü yavaş yavaş dağlayacaksın net.
Kızına büyük ihtimalle yıllarca bu dehşeti yaşattı. Öyle ki Yetmemiş evlenmesine rağmen devam etmiş. Nasıl bir ruh hastası nasıl bir şeysin sen öyle.

Dehşet verici bir şey, hemde çok dehşet verici.
Cinsel açlığın afrikası olan Türkiye gerçeği.
son girdiğim entrylerden birinde bahsetmiştim sanırım. tekrar edeyim özetle.
yakaladığımız adam "ağacı ben yetiştirdim meyvesini de ben yerim" demişti. bu soysuz, bu kansız bu cümleyi kurmuştu yasal ifadesini almadan önce.

daha sonra karakolda yaptıklarımızı anlatamam hoş olmaz. ama piçin raporunu sorunsuz çıkarmıştık.
allahın cezası pislik. yalnız sapkınlıkla yokluk karıştırılmaması gereken şeyler zira normal bir insan nasıl bir yokluk içinde olursa olsun böyle bir şeyi aklından dahi geçirmez.
Yil olmus 2021 Allah şaşırtmasın, Allah korusun diyenler var. Soyleyeceklerim bu kadar.
aydın lı bir türktür.
Bu şerefsizler yüzünden insanlar ne evladını ne yeğenini ne kardeşini ne bir çocuğu sevip kucaklamak öpmek sarılmaktan korkar oldu.

https://www.google.com/am...t-orani-yuzde-40-40567512

Hatırlayın.
Yeryüzünde asla ama asla yüzleşmek istemediğim gerçeklerden bir tanesi. Keşke derindenizde kör ve çarpık sivri dişli bir Footballfish olsaydım.
aklım almıyor kanım dondu resmen. bu nasıl bir şey bu nasıl bir rezillik. artık bazıların kesinlikle hadım edilmesinden yanayım. daha fazla midem kaldırmıyor bu tür rezalet haberleri görmeye.
Zamanının iffet dizisi de aynı öyleydi.
Götünü kesecekler içeride.Hiç şansı yok.
insan neslinin, Kardeşin kardeşi s2kerek çoğalması normal, ama bu tü kaka..

not: farklı bakis acisidir. götümüzden element uydurmayalim.
Böyle bir rezilliğe 4-5 sene önce de debk gelmiştim.
aydın lı bir türktür.
içeride de kendisine ederler ödeşirler.
Baba ne mk adam yaz sunu.
güncel Önemli Başlıklar