bugün

yalnizligini terk etmek.
koskoca dünyada tek başına hissetmek.
Kendine sarki armagan etmek.
aylardır Ne tarz müzik seviyorum diye düşünürken sonunda tarzımı bulmak ve hatta tek örneği olan bir şarkı da bulmak lakin kimseye soramamak bu nedir hangi elektro gitar bu tarza gider.
duvarlarla konuşacak hale gelmek.
yalnızlık zordur; yalnızlık insanın kendi kendiyle arkadaşlık kurması, yalnızlık insanın kendisiyle konuşmasıdır. yalnızlık insanı akıl dışı eylemlere sürükleyebilir, insanı hiç olmadık bir yaratık haline dönüştürebilir ya da insanın özünü keşfetmesini sağlar. yalnızlık iki kutuplu, biri tropikal ormanlarla kaplı bir yer, her gün bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyor öbürü üzerine bin yıldır yağmur yağmamış bir çöl, zıt kavramlar.
öyle yalnız olursunuz ki ya çıldırırsınız ya da tam tersini yaşarsınız.
Gölgenizin bile terk ettiğini düşünürsünüz ajda pekkandan tanrı misafiri ile başlayıp sabaha karşı feridun duzagactan tek başına ile biten gece mesaileri..ey kanımın bataklıgının altın balığı" hoş olsun sarhoşluğun" beni iciyorsun..
Duadan mahrum olmak.
Kalabalıklar içinde yalnız olmak.
Sözlükte takılmak.
duvarlarla,hayvanlarla konuşmak...
görsel
http://www.komikarikatur...._duvarlarin_dili_olsa.jpg
Yan masada yapılan espriye gülmek. Yalnız yalnız oturuyorum valla canım sıkıldı.
çay içtiğin kupayı evin duvarlarıyla tokuşturmak..

-şerefe..

-.....
Siradaki sarkiyi bir sonrakine armagan etmek.,
Kendi sırtına merhem sürmek.
Hiç görmediği,tanımadıgı insanların hayatlarını fotograflarından yola çıkarak araştırmak.
Duyguları tatmak için dizi izlemek (bkz: How i met your mother) başka türlü hissedememek.
Finalini de izlediğin dizinin karakterlerini özlemek.
güncel Önemli Başlıklar