bugün

duygusal ergen, atarlı genç mete o da olmasa dizinin hiç bir heycanı kalmayacak.
dizide beğendiğim karakter.geleceğin parlak oyuncularından.hakkını veriyor.
(bkz: aras bulut iynemli)
bu çocuk itü de mühendislik okuyor ama benceokulu bırakıp oyuncu olmalı oyunculuk ruhunda var. greys anatomy'e teşekkürler.
(bkz: yirim)
şefkate ihtiyacı olan, sevilesi insan.
ilk defa baktım bu diziye direk mete efendi çıktı karşıma, küçük çapta aşık oldum itü de olduğunu öğrenince sübyancı psikolojim de gitti allahtan. burdan kendisine sesleniyorum: ay sen nesin öyle gel dertleşelim şefkat göstereyim ben sana sende öyle baygın baygın bak. yerim yaa. *
kocaman ellere sahip insan. nasıl da sarılıyor öyle yüz bin kişiye birden! *
her bölümde 2 görevi var kavga etmek ve sarılmak . yok ama müthiş ve gelecek vaadeden bir yetenek bakışlar, mimikler, hareketler, konuşma tarzı . *
iyi hoş yakışıklı bir insan çok sağduyulu ayrıca çok sevilesi duruyor... eve alınıp bakılası.
masum ve sinirli rolün hakkını veriyor Allah var.
ailesini bu kadar seven bir ergen daha var mıdır acaba?
babasından bu kadar nefret eden vardır ondan eminim.
dizide sürekli yerli yersiz kavga çıkaran gençtir. baba, amca demeden herkese saldırabiliyor. **
ileride seri katil olacağını düşündüğüm karakter. psikoloji bu , dayanmıyor tabii.
(bkz: adam atarlı beyler dağılın)
(bkz: sen askerde çok dayak yersin ha)
Dizide babasına karşı gelerek her izleyişimde tebrik ettiğim karakterdir.
(bkz: helal olsun lan mete)
(bkz: gel lan buraya aşşağılık herif seni)
herkes bebe osman'a acırken benim içimi parçalayan karakterdir.
(bkz: bbg melih)
(bkz: survivor hakan)
bir daha ki bölümde mahallenin manavını dövmesini beklediğim delikanlı dizi karakteridir.

(bkz: öyle bir geçer zaman ki manav)
beren saatin oynadığı cips reklamında da oynuyor sanırım bu çocuk. ya da ben çok benzettim kendisine.
güçlü soydemir'in on beş kişiye saldırdım adlı klibinde boy gösterecek kişi.

tam şarkısına oturmuş rolü.
1 sezona kalmaz yeraltına akar.
burun deliklerini her bölümde biraz daha genişleterek sinirlenmesine ve ritmik kaşlarına ailecek hastayız.
güncel Önemli Başlıklar