bugün

birgün bunun aynısından bende yapacağım dedirten yanakları sıkım sıkım sıkılası velet.
(bkz: emir berke zincidi) dünya tatlısı velet, 5 yaşında imiş.
pinokyoya benzerliğiyle dikkatimi çekmiş yanakları sıkılası çocuk.
(bkz: geçer ki deki ne lan)*
dizide adı osman akarsu dur. başlık böyle açılsa bu kadar uzatılmasa, hayat bayram olsa.
türkan dizisindeki gündüz saylan ile birlikte yeni dönem dizilerimiz içindeki en güzel iki şeyden bir tanesi.
prison break deki t bag kadar sevimli olamaz. agucuk bugucuk. fatmagül'ün yengesiyle birlikte evlat edinecez biz bunu.
çırpı bacaklı, ufacık tefecik bir osmancık. 6 yaşındaki erkek yeğenimden yeni ayrılmışım, televizyonda bunu görüyorum, yüzümü hızla kapayarak banyoya koşturuyorum. maksat hüngür hüngür ağladığımı kimse görmesin*. kayınvalide filan vardı. maazallah.
(#9568432)
(bkz: çocuk fetişizmi)
tutup ağzına burnuna iki tane geçirilesi velet.
kendini oyuncu sanan bazı kişilerden kat kat daha oyuncudur.
sinir bozucu veledin teki. tek işlevi dizinin performansını düşürmek. durdurmak...
her bölüm oynadığı her sahnede beni ağlatan sevimli çocuk.
kaç kilodur bilinmez çöp gibi duruyor ekranda.
bu velede gıcık olan bir tek ben miyim arkadaş anlamadım ki. herkes aman şöyle tatlı aman böyle tatlı diyor. ekranda gördükçe hele bir de konuştukça daha da ayar oluyorum ben buna. bildiğin pörtlek gözlü sevimsiz bi velet işte. yolda 10 dakika yürü bundan çok daha sevimli en az 20 çocuğa rastlarsın. bir de bilmiş ki sormayın. 2 tane şaplatasım var şuna.
dizinin küçük ama her şeyden haberdar oyuncusu.

(bkz: emir berke zincidi)
tatlılığıyla fena prim yapan yeni sezercik görünümü veren velet.
babasını öldürür bu büyüyünce.
(bkz: var mısın yok musun osman)
(bkz: yemekteyiz osman)
(bkz: survivor osman)

esti çağrıştı valla.
(bkz: bbg melih)
konuşurken gözünü segirtmesiyle hah şimdi tam oldu dedigim, içine fikret kuşkan kaçmış sevimli.
acaba karakter oluşturulurken uçurtmayı vurmasınlardaki barış'tan mı esinlenilmiş dedirten sevimli çocuk.
http://www.google.com.tr/...9,s:0&tx=27&ty=38

buradaki dizi afişinden osmancıgımızın akıbeti hakkında fikir sahibi olabiliriz.
vah benim kuşuma dedirtir.
böyle çocuğum olsun milyonlarca derdim olsun dedirten çocuktur kendileri.
-hiiç açmam boşuna.
-berrin abla, yakala.
güncel Önemli Başlıklar